Білоруське «Глубур» має частку 60% в українському ТОВ «Глубур-сервіс» (код: 38333682). Іншими 40% володіють громадяни України – сім’я Бондар: Костянтин, а також Олексій та Вячеслав. 

ТОВ «Глубур-сервіс» було створено 2012 році, зареєстровано у Кривому Розі Дніпропетровської області та має статутний капітал 800 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності криворізького підприємства – ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення.

Також серед видів діяльності ТОВ «Глубур-сервіс»: оптова торгівля машинами й устаткованням для добувної промисловості та будівництва; надання в оренду інших машин, устатковання та товарів; неспеціалізована оптова торгівля; надання допоміжних послуг у сфері добування інших корисних копалин та розроблення кар’єрів; вантажний автомобільний транспорт. 

Криворізьке ТОВ «Глубур-сервіс» є дочірнім підприємством білоруського виробничо-торгового ТОВ «Агрострой». 

ВП ТОВ «Агрострой» – виробник інструменту для обертального та ударно-обертального буріння під брендом Glubur. Засноване в 2001 році. 

Підприємство випускає різні типи бурових шарошечних доліт, коронок і бурового оснащення для добувної промисловості.

Як зазначають на сайті білоруської компанії, серед її клієнтів ArcelorMittal Кривий Ріг та Evraz. 

Слід нагадати, що російська федерація використовує територію білорусі для нападу на Україну. Зокрема, війська агресора нападали на Україну і з території білорусі.

А згодом самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив про створення з терористичною росією спільного угруповання військ.

Загалом, за даними YouControl, у сімнадцяти тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», державна тканинна компанія білорусі має представництво у Дніпрі із капіталом півмільйона гривень.

Зокрема, білоруське ВАТ «Моготекс» володіє часткою 80% в дніпровському ТОВ з іноземними інвестиціями «Моготекс-Д» (код: 30619336). Менша частка, 20%, записана на українське ТОВ фірма «Спектр А» (код: 19305854).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Історичну будівлю Дніпровського головпоштамту повернули на баланс мінінфраструктури
Агентство з управління «корупційними активами» перерахувало на оборону понад мільярд гривень