Клішевіч Євген Олександрович, який за даними аналітичної платформи Youcontrol є громадянином білорусі і прописаний у м. Мінськ, є власником 50% ТОВ «Агромолхолод» (код: 37731660). 

Інший власник підприємства – громадянин України Хижняк Олександр Олексійович. Останній також зазначений директором ТОВ «Агромолхолод». 

Підприємство було створено в 2011 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал тисячу гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Агромолхолод» – неспеціалізована оптова торгівля. 

Підприємство має багато видів діяльності. Серед них: виробництво промислового холодильного та вентиляційного устатковання; виробництво машин і устатковання для сільського та лісового господарства; оптова торгівля сільськогосподарськими машинами й устаткованням; оптова торгівля хімічними продуктами; штукатурні роботи; післяурожайна діяльність; будівельні роботи.

Як повідомляють на сайті підприємства, ТОВ «Агромолхолод», серед іншого, займається товарами для фермерських господарств. Зокрема, доїльним і молочним обладнанням. 

Слід нагадати, що російська федерація використовує територію білорусі для нападу на Україну. Зокрема, війська агресора нападали на Україну і з території білорусі.

А згодом самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив про створення з терористичною росією спільного угруповання військ.

Загалом, за даними YouControl, у сімнадцяти тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», державна тканинна компанія білорусі має представництво у Дніпрі із капіталом півмільйона гривень.

Зокрема, білоруське ВАТ «Моготекс» володіє часткою 80% в дніпровському ТОВ з іноземними інвестиціями «Моготекс-Д» (код: 30619336). Менша частка, 20%, записана на українське ТОВ фірма «Спектр А» (код: 19305854).

Дніпровська компанія має статутний капітал майже 570 тисяч гривень. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Більше чверті економіки Дніпропетровської області – олігархізована
Історичну будівлю Дніпровського головпоштамту повернули на баланс мінінфраструктури