Правоохоронці направили до суду обвинувальний акт стосовно ексначальника виправного центру в м. Дніпро за фактом службової недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це повідомила пресслужба прокуратури Дніпропетровської області. 

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», працівники Держбюро розслідувань повідомили про підозру колишньому начальнику Ігренського виправного центру в Дніпропетровській області, який допустив масштабне засмічення довкілля відходами виробництва.

Слідство зазначає, що при виправному центрі працювало підприємство, яке виготовляло побутову хімію, твердопаливні брикети, дроти та іншу продукцію. 

«Відходи від виробництва підприємство скидало у незаконно викопаний котлован, який не був пристосованим для належного зберігання відходів.

Начальник виправного центру не реагував на ситуацію та допустив масштабне забруднення навколишнього середовища. Сума завданих екології збитків оцінюється у понад 34 млн. гривень», – йдеться у повідомленні.

Таким чином колишній посадовець підозрюється у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Процесуальне керівництво здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура.

Нагадаємо, вже колишній начальник колонії був обізнаний про те, що відходи, які утворюються в процесі здійснення державним підприємством господарської діяльності, несанкціоновано скидаються та зберігаються на відкритому ґрунті у котловані.

Слід додати, що Державне бюро розслідувань (ДБР) викрило чергове масштабне виробництво психотропів у Дніпрі.

Діяльність потужної нарколабораторії з виготовлення метамфетаміну працівники ДБР блокували у взаємодії із СБУ та Нацполіцією.

Зазначається, що шість учасників злочинного угруповання організували промислове виробництво та розповсюдження наркотиків на території Дніпропетровської області.

Спецiальну лабораторію злочинна група облаштувала в будинку одного зі своїх учасників.

«Виробництво «кришував» місцевий правоохоронець. Він не тільки прикривав наркоділків, а й забезпечував постачання інгредієнтів для наркотиків», – зазначають в ДБР. 

Нарколабораторія виготовляла у великих обсягах метамфетамін та інші наркотичні засоби. Виготовлену «продукцію» учасники угруповання розповсюджували за допомогою так званих «закладок». Клієнтів підшукували через Інтернет.

За попередніми оцінками, місячний оборот нелегальної лабораторії сягав 5 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На фірму з рф записана частка в підприємстві, яке займається телеком мережами різного призначення
Філатов розповів про хабар за будівництво метро і відхрестився від участі у корупції на цвинтарях