Ексначальнику виправного центру в м. Дніпро повідомили про підозру за фактом службової недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури. 

За даними слідства, начальник колонії, неналежно виконуючи свої обов’язки, не проконтролював та допустив безконтрольний скид підприємством твердих побутових відходів до котловану, розташованому на прилеглій земельній ділянці. 

«Службова особа була достовірно обізнана про те, що відходи, які утворюються в процесі здійснення державним підприємством господарської діяльності, несанкціоновано скидаються та зберігаються на відкритому ґрунті у зазначеному котловані», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Відповідно до висновків фахівців, службова недбалість начальника виправного центру призвела до засмічення побутовими відходами навколишнього середовища, яке завдало збитків державі на суму понад 34 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Територіального управління Держбюро розслідувань, розташованого в м. Полтаві.

Нагадаємо, Держбюро розслідувань (ДБР) у Дніпрі припинило діяльність підпільної фабрики, яка виробляла контрафактні цигарки у промислових масштабах.

Фабрику виявили в межах проведення комплексної операції з припинення незаконної діяльності злочинних угрупувань, які діють під прикриттям чиновників, працівників правоохоронних та податкових органів.

Виробництво працювало в орендованому приміщенні, яке належить родині колишнього заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Це приміщення «на папері» було передано в користування комунальному підприємству Дніпра, яке й оплачувало оренду з коштів місцевого бюджету.

Виробничі потужності випускали «підробки» всесвітньо відомих брендів цигарок. Лише одна лінія фабрики випускала 4 тисячі сигарет на хвилину.

Криміналітет, який діяв у тісній зв’язці з окремими представниками керівництва правоохоронних та податкових органів регіону, розповсюджував готову продукцією всією Україною. Але географія постачання контрафакту охоплювала також й інші країни, зокрема товар контрабандою доставлявся в країни ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Співвласником підприємства з виробництва «молочки», що зареєстроване у Дніпрі, є російська компанія
Власниця фірми, яке займається взуттям у Новомосковську, прописана у росії