Працівники Держбюро розслідувань повідомили про підозру колишньому начальнику Ігренського виправного центру в Дніпропетровській області, який допустив масштабне засмічення довкілля відходами виробництва.

Про це повідомила пресслужба відомства. 

Слідство зазначає, що при виправному центрі працювало підприємство, яке виготовляло побутову хімію, твердопаливні брикети, дроти та іншу продукцію. 

«Відходи від виробництва підприємство скидало у незаконно викопаний котлован, який не був пристосованим для належного зберігання відходів.

Начальник виправного центру не реагував на ситуацію та допустив масштабне забруднення навколишнього середовища. Сума завданих екології збитків оцінюється у понад 34 млн. гривень», – йдеться у повідомленні.

Таким чином колишній посадовець підозрюється у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Процесуальне керівництво здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», з посилання на обласну прокуратуру, що вже колишній начальник колонії був обізнаний про те, що відходи, які утворюються в процесі здійснення державним підприємством господарської діяльності, несанкціоновано скидаються та зберігаються на відкритому ґрунті у котловані.

Нагадаємо також, що Держбюро розслідувань (ДБР) у Дніпрі припинило діяльність підпільної фабрики, яка виробляла контрафактні цигарки у промислових масштабах.

Фабрику виявили в межах проведення комплексної операції з припинення незаконної діяльності злочинних угрупувань, які діють під прикриттям чиновників, працівників правоохоронних та податкових органів.

Виробництво працювало в орендованому приміщенні, яке належить родині колишнього заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Це приміщення «на папері» було передано в користування комунальному підприємству Дніпра, яке й оплачувало оренду з коштів місцевого бюджету.

Виробничі потужності випускали «підробки» всесвітньо відомих брендів цигарок. Лише одна лінія фабрики випускала 4 тисячі сигарет на хвилину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Дніпрі сервісний центр з ремонту побутової техніки записан на російську компанію
Аграріїв запрошують на форум щодо реформування сфери гідротехнічної меліорації