Власником 25% в спільному українсько-російському підприємстві у формі ТОВ «Укрсаттелеком» (код: 25102256) є російське ТОВ «Ларс». 

Ще 25% «Укрсаттелекому» записано на Дорофєєву Ольгу Сергіївну, а 50% – на Гой Володимира Костянтиновича. Перша прописана у Дніпрі, другий – у тимчасово окупованому Донецьку. 

Підприємство було створено в 1997 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 301.940,40 гривень. 

Основний вид діяльності СУРП у формі ТОВ «Укрсаттелеком»: установлення та монтаж машин і устатковання.

Також серед видів діяльності підприємства: електромонтажні роботи; оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення; роздрібна торгівля в спеціалізованих магазинах електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення; діяльність у сфері проводового електрозв’язку. 

За даними з Інтернету, за адресою реєстрації підприємства (у будівлі дніпровського цирку) та з тим же контактним номером телефону працює ТОВ «Ларс-Дніпро». 

Компанія, основна сфера діяльності якої – Інтернет, зв’язок, інформаційні технології, надає послуги зі створення (проектування, монтаж, налагодження, супровід) внутрішніх та зовнішніх мереж різного призначення.

Нагадаємо, громадянка росії володіє фірмою у Кривому Розі, яка займається торгівлею.

Громадянка росії Іванченко Зоя Олексіївна володіє приватним підприємством «Сотник» (код: 24231193).

Воно було створено в 1996 році, зареєстроване у Кривому Розі та має статутний капітал сто гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – будівництво споруд.

Також серед видів діяльності ПП «Сотник»: вантажний автомобільний транспорт; надання послуг таксі; роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами; неспеціалізована оптова торгівля; діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту.

Цікаво, що контактний номер телефону підприємства співпадає з номером телефону, який раніше значився як контактний в Криворізької міської організації політпартії «Народна самооборона».

Зоя Іванченко прописана в Ростовській області росії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Дніпрі затримали директорку комунального підприємства під час отримання нею хабара
Справу про недбалість начальника виправного центру направили до суду