Громадянин росії Михайленко Іван Григорович є власником ТОВ «Парада» (код: 38160597).

Фірма була створена в 2012 році, зареєстрована у Кривому Розі та має статутний капітал 350 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Парада» – оптова торгівля іншими товарами господарського призначення.

Також серед видів діяльності фірми: інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах; роздрібна торгівля книгами, газетами та канцелярськими товарами в спеціалізованих магазинах; вантажний автомобільний транспорт. 

У Кривому Розі фірма зареєстрована на вул. Соборності, 17. У цій же будівлі є магазин «Секретарь», який торгує канцтоварами.

Нагадаємо, росіяни, які видали книгу путіна по дзюдо, володіють видавничим домом у Дніпрі.

Російське ЗАТ «Видавничий дім «Нева» володіє часткою 99% в ТОВ «Видавничий дім «Дніпро» (ЄДРПОУ: 33248194). Часткою 1% володіє прописаний у Дніпрі Горбань Дмитро Анатолійович.

Підприємство було створено в 2004 році, зареєстроване у Дніпрі на вулиці Московській, та має статутний капітал 23.700 гривень.

Основний вид діяльності підприємства – видання книг.

Також серед видів діяльності ТОВ «Видавничий дім «Дніпро»: дослідження кон’юнктури ринку та виявлення суспільної думки; інші види оптової торгівлі; інші види видавничої діяльності; діяльність інформаційних агентств; роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах без переваги продовольчого асортименту.

Російське ЗАТ «Видавничий Дім «Нева» засновано 9 березня 1995 року.

Його гендиректор Ігор Дудукін.

4 березня 2005 року Дудукін був затверджений віце-президентом ЗАТ «Олма-Медіа Груп» з видавничої діяльності (керівна компанія, що включає видавництво «Олма-прес» та видавничий дім «Нева»).

Наприкінці грудня 2005 року Дудукін був призначений генеральним директором книготорговельної мережі «Санкт-Петербурзький будинок книги».

У 2002 року їхній видавничий дім у росії («Олма-прес») випустив  книгу путіна «Вчимося дзюдо з володимиром путіним».

Також «Антикорупційне Придніпров’я» повідомляло про те, що співвласник дніпровського підприємства з видання журналів та книг прописаний у росії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Україна отримала в управління завод напівфабрикатів «Єрмоліно», яким володіє росіянин
Бюро економічної безпеки визначило 23 компанії, які фінансують агресію росії проти України