Російське ЗАТ «Видавничий дім «Нева» володіє часткою 99% в ТОВ «Видавничий дім «Дніпро» (ЄДРПОУ: 33248194). Часткою 1% володіє прописаний у Дніпрі Горбань Дмитро Анатолійович.

Підприємство було створено в 2004 році, зареєстроване у Дніпрі на вулиці Московській, та має статутний капітал 23.700 гривень.

Основний вид діяльності підприємства – видання книг.

Також серед видів діяльності ТОВ «Видавничий дім «Дніпро»: дослідження кон’юнктури ринку та виявлення суспільної думки; інші види оптової торгівлі; інші види видавничої діяльності; діяльність інформаційних агентств; роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах без переваги продовольчого асортименту.

Російське ЗАТ «Видавничий Дім «Нева» засновано 9 березня 1995 року.

Його гендиректор Ігор Дудукін.

4 березня 2005 року Дудукін був затверджений віце-президентом ЗАТ «Олма-Медіа Груп» з видавничої діяльності (керівна компанія, що включає видавництво «Олма-прес» та видавничий дім «Нева»).

Наприкінці грудня 2005 року Дудукін був призначений генеральним директором книготорговельної мережі «Санкт-Петербурзький будинок книги».

У 2002 року їхній видавчничий дім у росії («Олма-прес») випустив  книгу путіна «Вчимося дзюдо з володимиром путіним».

Нагадаємо, один із учасників фірми з виробництва ПВХ-виробів у Дніпрі прописаний у країні-агресорі.

Зокрема, Потоцький Віталій Васильович, який за даними аналітичної платформи Youcontrol прописаний у росії, володіє часткою 12,5% в ТОВ «Завод Дніпропласт» (ЄДРПОУ: 33115377).

ТОВ «Завод Дніпропласт» було створено 2004 році, воно зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал два мільйона гривень.

Завод займається виробництвом виробів з ПВХ (полівінілхлорид). Із ПВХ профілів, наприклад, створюють металопластикові вікна.

Слід додати, що прописаний у російській федерації Потоцький є кінцевим бенефіціарним власником дочірнього підприємства «Інтердрат – Україна» (ЄДРПОУ: 32082880).

Основний вид діяльності зазначеного підприємства – надання в оренду машин, устатковання та товарів.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

АРМА отримало в управління активи пов’язаного з рф угруповання на понад 100 млн грн
В Україні арештували білоруські локомотиви, якими рф перекидала військові угруповання до кордонів України