Подільський райсуд Києва передав Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА) завод напівфабрикатів «Єрмоліно». 

Про це йдеться в ухвалі Подільського районного суду міста Києва. 

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», власник заводу напівфабрикатів «Єрмоліно» – росіянин Ілля Алєксандров. 

Йдеться, зокрема, про три фірми у селі Чумаки Дніпровського району: ТОВ «Єрмак Голд» (ЄДРПОУ: 36166843), ТОВ «Єрмром» (ЄДРПОУ:34388591), ТОВ «Ромєрм» (ЄДРПОУ: 34388586). У складі засновників цих підприємств також зазначене швейцарське АТ Ебр Фінанцхолдінг Аг (Евr Fіnаnzноldіng Аg).

Також він є власником ТОВ «Дніпро-Вендор» (ЄДРПОУ: 42699027), яке зареєстроване у Дніпрі та ТОВ «Київ-Торг» (ЄДРПОУ: 42630075) – у Києві. 

За рішенням суду, в управління АРМА перейдуть 70%-ві частки Алєксандрова у трьох українських компаніях: ТОВ «Ромєрм», ТОВ «Єрмром» та ТОВ «Єрмак голд», а також комплекс з виготовлення м’ясних заморожених напівфабрикатів у селі Чумаки Дніпропетровської області, який належить компанії «Ромєрм».

Ще одна компанія Алєксандрова ТОВ «Київ-Торг», банківські рахунки цих компаній і земля в Чумаках залишаються під арештом, але в управління АРМА не переходять.

Ухвала може бути оскаржена у Київському апеляційному суді.

Для потреб Росії під такою самою маркою «Продукти Єрмоліно» виготовляються напівфабрикати у Калузькій області. Свою назву напівфабрикати «Єрмоліно» отримали на честь російського міста Єрмоліно в цьому регіоні.

Нагадаємо, в управління Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передали заарештовані активи підприємства з виготовлення побутової хімії у Вінницькій області, повʼязаного з Росією, на понад 2 мільярди гривень.

Серед активів – 100% статутного капіталу компанії в розмірі понад 1,5 мільярди гривень, а також продукція та сировина на понад 500 мільйонів гривень.

Правоохоронці встановили, керівництво підприємства намагалось приховати від націоналізації готову продукцію й сировину. Після початку повномасштабного вторгнення Росії вони розпочали процес виведення з України активів в інтересах російського власника.

«Не маючи на це законних підстав, вони хотіли вивезти її, використовуючи символіку Червоного Хреста», – наголошують у Офісі генерального прокурора.

Через це на початку червня суд арештував корпоративні права «Вінницяпобутхіма» на 1,5 млрд грн, а також вироблену продукцію та сировину вартістю понад 500 млн грн, що зберігаються на складах підприємства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Мєдвєдєв володіє дніпровською фірмою
Фірмою, яка займається канцтоварами у Кривому Розі, володіє росіянин