Зареєстрований у росії Дерягін Михайло Юрійович є співвласником дніпровського ТОВ «ТПН 2020» (код: 36798017). 

Також співвласниками підприємства є Комлик Олександр Олександрович (зареєстрований у Сумській області) та Тимощук Володимир Леонідович (Київська область). 

Фірма була створена в 2009 році та має статутний капітал 65 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «ТПН 2020» – видання книг.

Також серед видів діяльності підприємства: друкування іншої продукції; роздрібна торгівля книгами в спеціалізованих магазинах; інші види видавничої діяльності; консультування з питань комерційної діяльності й керування; рекламні агентства.

Згідно із записом на порталі Nomis, станом на січень 2022 року фірма займалася папками, тримачами для паперу; виданням ілюстрованих журналів з бізнесу та фінансів; виданням публікацій з фінансів, комерції та бізнесу; виданням звітів про діяльність фірм; виданням результатів фінансових оглядів; виданням публікацій торгових палат; виданням професійних довідників; тощо.

Також додамо, що фірма досі офіційно зазначена, як діюча. 

Михайло Дерягін був співзасновником російського ТОВ «Авіакомпанія «Арктік Еір», основний вид діяльності якого – діяльність пасажирського повітряного транспорту.

Російське авіапідприємство не діє з 15 липня 2021 року. 

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», Росіянка володіє часткою в дніпровській фірмі, яка займається канцтоварами та папером

Росіянка Шека Ольга Олексіївна володіє часткою 1% в Українсько-російському ТОВ «Рекламно-інформаційне агенство «Промінформ» (ЄДРПОУ: 24441128). По 33% підприємства мають Лисов Сергій Олексійович, Гльондер Василь Васильович, Штефан Юрій Володимирович. 

«Промінформ» було засноване в 1996 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал одинадцять тисяч гривень.  

Основний вид діяльності підприємства, за даними держреєстру юросіб, – виробництво паперових канцелярських виробів.

Як зазначають на сайті підприємства, з 1996 року воно пройшло довгий шлях від маленького рекламно-інформаційного агентства до групи торгово-виробничих компаній, яке займається виробництв

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Україна отримала в управління активи пов’язаної з рф «косметичної» фірми на понад два мільярди
Підозрюваного псевдоволонтера, який заробляв на ЗСУ, відправили за ґрати