Зареєстрований у російській федерації Ілля Алєксандров є власником чотирьох підприємств, зареєстрованих на території Дніпропетровської області, а також одного – у Києві. При цьому, згідно реєстрів, він є громадянином Мальти.

Йдеться, зокрема, про три фірми у селі Чумаки Дніпровського району: ТОВ «Єрмак Голд» (ЄДРПОУ: 36166843), ТОВ «Єрмром» (ЄДРПОУ:34388591), ТОВ «Ромєрм» (ЄДРПОУ: 34388586). У складі засновників цих підприємств також зазначене швейцарське АТ Ебр Фінанцхолдінг Аг (Евr Fіnаnzноldіng Аg).

ТОВ «Дніпро-Вендор» (ЄДРПОУ: 42699027) зареєстроване у Дніпрі, а ТОВ «Київ-Торг» (ЄДРПОУ: 42630075) – у Києві. 

Основні види діяльності зазначених вище фірм: виробництво м’ясних продуктів, надання в оренду й експлуатацію нерухомого майна, роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах.

Підприємства так чи інакше пов’язані із продукцією торговельної марки «Єрмоліно». На їхньому офіційному сайті зазначено, що виробництво продукції під торговою маркою «Єрмоліно» збудовано у Дніпровському районі (село Чумаки входить до зазначеного район) Дніпропетровської області у 2008 році.

«Зараз це сучасний повністю автоматизований завод, оснащений за останнім словом техніки. Це дозволяє зберігати контроль на кожному етапі виробництва та гарантувати стабільну якість продукції», – зазначається на сайті виробника напівфабрикатів.

В одному з судових рішень зазначено, що «посадові особи ТОВ «Єрмак-Голд» реалізують напівфабрикати під торговою маркою «Продукти Єрмоліно».

А в іншому рішення йдеться про те, що «…у приміщення торгівельного павільйону «Продукти-Єрмоліно» (напівфабрикати), де свою господарську діяльність здійснює ТОВ «Дніпро-Вендор».

Продукцію торговельної марки «Єрмоліно» виробляють та продають також на території росії

На офіційному сайті виробника зазначено, що фірмові магазини ТМ “Єрмоліно” тимчасово не працюють. 

“Наразі єрмолінські напівфабрикати можна отримати як гуманітарну допомогу мирним жителям України”, – повідомляється на офіційному сайті виробника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підпишіть петицію за вигнання росії з міжнародної групи FATF!
Як працюють «особи, пов'язані з державою-агресором»