28 вересня з 10:00 до 14:00 відбудеться онлайн Меліоративний форум «Комплексна реформа в секторі гідротехнічної меліорації України».

В онлайн-заході візьмуть участі народні депутати, керівництво Мінагрополітики, Міндовкілля, Держрибагентства, Держводагентства, водогосподарських організацій, Програми USAID АГРО, Світового банку, представників аграрного бізнесу та інших.

У рамках форуму відбудеться круглий стіл Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики щодо обговорення законодавчих ініціатив в сфері гідротехнічної меліорації та реалізації її реформування

Йдеться, зокрема, про закон «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації», проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення системи управління об’єктами інженерної інфраструктури меліоративних систем державної власності» (№ 7577), постанові Кабміну «Про затвердження модельного статуту організації водокористувачів».

Учасники обговорять, чому реформа гідротехнічної меліорації важлива для забезпечення продовольчої безпеки України в умовах зміни клімату та військової агресії росії.

Крім того, присутні також матимуть нагоду взяти участь в практичному вебінарі «Створення організацій водокористувачів», де експерти нададуть практичні кейси із запровадження нової організаційно-правової форми об’єднання аграріїв, що спільно використовують меліоративні мережі.

Реєстрація онлайн учасників за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Держбюро розслідувань взялося за начальника Ігренського виправного центру (відео)
Стали відомі подробиці справи щодо компанії на Дніпропетровщині, яка працює на «оборонку» росії