Російське ТОВ «Регіон-М» записане засновником дніпровського ТОВ підприємство «Комел» (код: 20210053). 

ТОВ П «Комел» було створено в 1993 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 50 копійок. 

Основний вид діяльності фірми – ремонт радіотелевізійної аудіо- та відеоапаратури

Також серед видів діяльності підприємства: виробництво електро- та радіокомпонентів; виробництво апаратури для приймання, запису та відтворення звуку і зображення; ремонт інших побутових електричних товарів; проведення розслідувань та забезпечення безпеки; інші види оптової торгівлі. 

В базі list.in.ua зазначено, що сервісний центр «Comel» у Дніпрі займається ремонтом побутової техніки panasonic, philips, saeco. 

Разом з тим, в росії ТОВ «Регіон-М», яке зареєстроване у місті Раменське і зазначене засновником дніпровської фірми, було ліквідоване ще в січні 2019 року. Підприємство займалося «діяльністю з надання інших допоміжних послуг для бізнесу, не включеною до інших групувань». 

У грудні 2019 року з’явилося нове ТОВ «Регіон-М», яке вже зареєстроване у Москві. Чи має воно відношення до дніпровського ТОВ підприємство «Комел» – не відомо.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», власницею ТОВ «Сервісний центр Укррудгормашсервіс» (ЄДРПОУ: 39093836) є громадянка росії Чекменева Олена Анатоліївна. 

Основний вид діяльності компанії – ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення. 

Підприємство зареєстроване у м. Кривий Ріг, у якому зосереджена низка підприємств промисловості, у тому числі гірничо-збагачувальні комбінати. 

Компанією Чекменева володіє через «Управляющую Горную Машиностроительную Компанию Рудгормаш-Воронеж».

Як писало видання «Комерсант», Олена Чекменева володіє російським ТОВ «Управляюча компанія «Рудгормаш». Компанія була створена у 2004 році. Основні фінансові партнери компанії – Ощадбанк, ВТБ та Россільгоспбанк. 

ТОВ «Управляюча компанія «Рудгормаш» – головна юридична особа російського холдингу Анатолія Чекменева. 

Рудгормаш – група російських підприємств із виробництва гірничої техніки. Виробничі площі компанії розташовані у місті Воронеж на території близько 60 гектарів, де розміщуються цехи ливарного, зварювального, термічного, гальванічного виробництва, плазмового різання та механічної обробки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Україна отримала активи та нерухомість підприємства російського мільярдера на 300 мільйонів
Держбюро розслідувань взялося за начальника Ігренського виправного центру (відео)