Східний офіс Держаудитслужби запрошує на роботу досвідчених спеціалістів у сфері правознавства, будівництва, економіки та фінансів, також чекає  молодь – енергійних та небайдужих випускників вищих навчальних закладів.

Про це повідомили у відомстві.

«Наразі, у зв’язку з дією воєнного стану, спрощено процедуру вступу на посади державної служби, призначення здійснюється без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом», – йдеться в повідомленні Східного офісу Держаудитслужби.  

Більш детальну та додаткову інформацію щодо наявних вакансій можна дізнатися, зателефонувавши до відділу по роботі з персоналом  за телефоном  (056) 722-22-66.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», мешканців Дніпропетровщини закликають повідомляти про порушення щодо використання бюджетних коштів.

Для цього у робочі дні працює «гаряча лінія» Східного офісу Держаудитслужби – (056) 722-22-65.

«У вас є можливість щодня у робочі дні з 8:00 до 17:00 (понеділок – четвер) та з 8:00 до 15:45 (п’ятниця) отримати інформацію щодо прийняття, обліку і опрацювання звернень, що надходять на телефонну «гарячу лінію», роз’яснення щодо повноважень органів Держаудитслужби, а також повідомити про порушення законодавства у сфері закупівель, використання бюджетних коштів, державного чи комунального майна», – повідомили у Держаудитслужбі. 

Громадяни та посадові особи підконтрольних підприємств, установ та організацій мають можливість зателефонувати до Східного офісу  Держаудитслужби для отримання відповідних роз’яснень та вирішення питань, що відносяться до його компетенції.

Також нагадаємо, українців закликають повідомляти про активи осіб, причетних до агресії росії проти України.

Зокрема, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запустило інформаційну кампанію, закликаючи українців повідомляти про активи осіб, причетних до агресії росії проти України. 

Перше промо-відео серії доступне на Youtube каналі НАЗК.

Скористатися порталом може кожен, хто має інформацію про активи підсанкційних російських чи білоруських посадовців, лідерів думок та всіх, хто організаційно, фінансово та інформаційно підтримує війну в Україні. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Власник дніпровського підприємства з торгівлі товарами широкого асортименту пов’язаний з росією
У Дніпрі припинила роботу фабрика контрафактних цигарок, яку пов’язують з родичем Корбана