У робочі дні працює «гаряча лінія» Східного офісу Держаудитслужби – (056) 722-22-65.

Про це повідомили у відомстві. 

«У вас є можливість щодня у робочі дні з 8:00 до 17:00 (понеділок – четвер) та з 8:00 до 15:45 (п’ятниця) отримати інформацію щодо прийняття, обліку і опрацювання звернень, що надходять на телефонну «гарячу лінію», роз’яснення щодо повноважень органів Держаудитслужби, а також повідомити про порушення законодавства у сфері закупівель, використання бюджетних коштів, державного чи комунального майна», – повідомили у Держаудитслужбі. 

Громадяни та посадові особи підконтрольних підприємств, установ та організацій мають можливість зателефонувати до Східного офісу  Держаудитслужби для отримання відповідних роз’яснень та вирішення питань, що відносяться до його компетенції.

Нагадаємо, українців закликають повідомляти про активи осіб, причетних до агресії росії проти України.

Зокрема, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запустило інформаційну кампанію, закликаючи українців повідомляти про активи осіб, причетних до агресії росії проти України. 

Перше промо-відео серії доступне на Youtube каналі НАЗК.

Скористатися порталом може кожен, хто має інформацію про активи підсанкційних російських чи білоруських посадовців, лідерів думок та всіх, хто організаційно, фінансово та інформаційно підтримує війну в Україні. 

Подати повідомлення на Порталі можна анонімно. Окрім того, повідомивши про статки навіть анонімно можна отримати шанс на фінансову винагороду. 

Арешт активів підсанкційних росіян допоможе створити економічний тиск осіб, які підтримують режим путіна, та наблизити припинення війни.

А кошти, отримані внаслідок конфіскації арештованих активів, можуть бути спрямовані на відбудову України у випадку прийняття необхідних законодавчих змін у іноземних юрисдикціях.

Додамо, що за словами прем’єр-міністра України, сума збитків, які Україна понесла у війні, – складає близько $750 млрд.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», в Україні створили телеграм-бот для розшуку російських активів за межами рф.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підозрюваного псевдоволонтера, який заробляв на ЗСУ, відправили за ґрати
Власник дніпровського підприємства з торгівлі товарами широкого асортименту пов’язаний з росією