Прописаний у Білгородському районі росії Плєтнєв Володимир Тимофійович є власником дніпровського приватного підприємства «Альянс Сігма» (код: 32344526). 

Підприємство було створено в 2003 році та має статутний капітал 100 гривень.

Основний вид діяльності ПП «Альянс Сігма» – діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту.

Також серед видів діяльності підприємства: оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення; оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням; неспеціалізована оптова торгівля; вантажний автомобільний транспорт; транспортне оброблення вантажів. 

Фірма фігурувала у судовому розгляді за позовом ТОВ «Активрайс» до Державної податкової інспекції у Печерському районі м. Києві про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення.

Зокрема, зазначалося, що ПП «Альянс Сігма» постачало фрукти та овочі для ТОВ «Активрайс». 

Після чого приватне підприємство виписало податкові накладні для ТОВ «Активрайс», на підставі яких останнє сформувало «податковий кредит у податковій декларації із ПДВ за липень 2013 року».

Тобто, за наявності податкової накладної можна зменшити подтакові зобов’язання.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», співзасновником дніпровської фірми, яка торгує електротоварами, є громадянин росії. 

Співзасновником ТОВ «Нєксар Україна» (ЄДРПОУ: 34316464) є громадянин російської федерації Семенов Олександр Євгенович – володіє часткою 10%. 

Основним власником підприємства (володіє часткою 90%) є Чернишенко Євген Євгенович, який прописаний у місті Покров Дніпропетровської області. Він є громадянином України. 

Підприємство було створено в 2006 році та має статутний капітал 35 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Нєксар Україна», за даними держреєстру юросіб, – діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту.

На сайті однієї з виставок є й інформація щодо ТОВ «Нєксар Україна». Зокрема, про те, що підприємство здійснює постачання всіх типів кабельно-провідникової продукції Nexans від заводів-виробників корпорації Nexans (до 2000 року Alcatel).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Мешканців Дніпропетровщини закликають повідомляти про порушення щодо використання бюджетних коштів
Східний офіс Держаудитслужби запрошує на роботу спеціалістів, а також енергійну та небайдужу молодь