Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запустило інформаційну кампанію, закликаючи українців повідомляти про активи осіб, причетних до агресії росії проти України. 

Про це повідомила пресслужба відомства. 

Перше промо-відео серії доступне на Youtube каналі НАЗК.

Скористатися порталом може кожен, хто має інформацію про активи підсанкційних російських чи білоруських посадовців, лідерів думок та всіх, хто організаційно, фінансово та інформаційно підтримує війну в Україні. 

Подати повідомлення на Порталі можна анонімно. Окрім того, повідомивши про статки навіть анонімно можна отримати шанс на фінансову винагороду. 

Арешт активів підсанкційних росіян допоможе створити економічний тиск осіб, які підтримують режим путіна, та наблизити припинення війни.

А кошти, отримані внаслідок конфіскації арештованих активів, можуть бути спрямовані на відбудову України у випадку прийняття необхідних законодавчих змін у іноземних юрисдикціях.

Нагадаємо, що за словами прем’єр-міністра України, сума збитків, які Україна понесла у війні, – складає близько $750 млрд.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», в Україні створили телеграм-бот для розшуку російських активів за межами рф.

@RuAssetsBot –  спільна ініціатива Міністерства внутрішніх справ України та народного депутата, члена колегії МВС Галини Янченко. 

«Кожен, хто володіє інформацією про якийсь з російських активів, може повідомити про це через @RuAssetsBot. А вже компетентні органи далі працюватимуть над санкціями чи над його конфіскацією на користь Української держави. Повідомляти можна як про російські активи, що перебувають в Україні, так і про ті, що за кордоном. Росія має сповна заплатити за війну, розв’язану в Україні режимом путіна», – підкреслив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський. 

Крім того, Бюро економічної безпеки (БЕБ) оновило свого телеграм-бота SaveEconomyBot.

Зокрема, була реалізована можливість персоналізувати дизайн та створена більш зручна форма звернення. Відтепер можна відправити повідомлення до Бюро економічної безпеки практично в один клік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Дніпрі зареєстрована мережа фірм з дослідження громадської думки, власники яких прописані у рф
Власник дніпровської фірми, яка займається продажем нержавіючого прокату, прописаний у росії