Прописаний у російському місті Білгород Уланський Олексій Олексійович є власником та директором ТОВ «Легир» (ЄДРПОУ: 34230927). 

Підприємство було створено в 2006 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 35 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Легир» – оптова торгівля металами та металевими рудами

Також серед видів діяльності підприємства: виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій; оброблення металів та нанесення покриття на метали; механічне оброблення металевих виробів; діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами; дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук. 

За даними одного з Інтернет-каталогів, ТОВ «Легир» – металоторговельна компанія, яка займається продажем нержавіючого прокату.

Нагадаємо, партнер наближеного до путіна менеджера володіє Михайло Шелков володіє зареєстрованим у Дніпрі ТОВ «Тай-мінералс» (ЄДРПОУ: 37989232). Основний вид діяльності підприємства – оптова торгівля металами та металевими рудами.

Також «Антикорупційне Придніпров’я» повідомляло про те, що зареєстрована у Дніпрі підшипникова фірма пов’язана із бізнесменом з РФ, на якого Україна ще не наклала санкції.

Росіянки Мельникова Наталія Сергіївна та Ельперина Ірина Петрівна є кінцевими бенефіціарними власницями ТОВ «Торговий дім «Вологодські підшипники» (ЄДРПОУ: 31950938). 

Учасниками підприємства також є ТОВ «Правда» (ЄДРПОУ: 30922103) – частка 19,9% та Дудник Ігор Юрійович – частка 5%. 

ТОВ «Торговий дім «Вологодські підшипники» було створено в 2002 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 14 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Торговий дім «Вологодські підшипники» – неспеціалізована оптова торгівля.

Наталія Мельникова та Ірина Ельперина є власницями зазначеного підприємства не на пряму, а через російське ЗАТ «Вологодська підшипникова корпорація». 

ЗАТ «Вологодська підшипникова корпорація» – керуюча компанія з продажу підшипникової продукції ЗАТ «Вологодський підшипниковий завод». 

Керівником дирекції російської ЗАТ «Вологодська підшипникова корпорація» та керівником дирекції ЗАТ «Вологодський підшипниковий завод» є Ельперін Олександр Ісаакович (на фото).

Серед іншого, Ельперін є й власником/головою Ради директорів АТ «Банк «Вологжанін».

На створеному за підтримки міністерства закордонних справ України сайті «Війна&санкції» Олександра Ельперіна зазначено як кандидата на накладання санкцій

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Українців закликають повідомляти про активи осіб, причетних до агресії росії проти України
Завдяки СБУ в управління держави перейшло арештованих активів ще на 500 мільйонів гривень