Росіянки Мельникова Наталія Сергіївна та Ельперина Ірина Петрівна є кінцевими бенефіціарними власницями ТОВ «Торговий дім «Вологодські підшипники» (ЄДРПОУ: 31950938). 

Учасниками підприємства також є ТОВ «Правда» (ЄДРПОУ: 30922103) – частка 19,9% та Дудник Ігор Юрійович – частка 5%. 

ТОВ «Торговий дім «Вологодські підшипники» було створено в 2002 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 14 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Торговий дім «Вологодські підшипники» – неспеціалізована оптова торгівля.

Також серед видів діяльності підприємства: виробництво підшипників, зубчастих передач, елементів механічних передач і приводів; діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами; оптова торгівля іншими машинами й устаткованням; ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення.

Наталія Мельникова та Ірина Ельперина є власницями зазначеного підприємства не на пряму, а через російське ЗАТ «Вологодська підшипникова корпорація». 

ЗАТ «Вологодська підшипникова корпорація» – керуюча компанія з продажу підшипникової продукції ЗАТ «Вологодський підшипниковий завод». 

Вологодський підшипниковий завод – найбільше підприємство російської підшипникової промисловості, лідер з виробництва підшипників усіх конструктивних груп.

«Номенклатуру підприємства складають понад 1700 базових типорозмірів кулькових та роликових підшипників, а також виробів у зборі, готові ремонтні комплекти та спеціальна продукція, у тому числі виготовлена ​​за кресленнями замовника. Продукція постачається підприємствам автомобілебудування, сільгосптехніки, металургії, нафтохімічної та гірничодобувної промисловості, верстатобудування, електротехніки, паливно-енергетичного комплексу та інших», – зазначають на сайті підприємства. 

Керівником дирекції російської ЗАТ «Вологодська підшипникова корпорація» та керівником дирекції ЗАТ «Вологодський підшипниковий завод» є Ельперін Олександр Ісаакович (на фото).

Серед іншого, Ельперін є й власником/головою Ради директорів АТ «Банк «Вологжанін».

На створеному за підтримки міністерства закордонних справ України сайті «Війна&санкції» Олександра Ельперіна зазначено як кандидата на накладання санкцій

«Власник, член керуючого органу компанії будь-якої форми власності, який здійснює діяльність у фінансовій сфері (банк), яка матеріально, фінансово або у будь-який інший спосіб підтримує дії, що підривають або погрожують територіальній цілісності, суверинітету та незалежності України з боку рф», – пояснюють на сайті. 

Нагадаємо, Україна уперше виключила з кандидатів на санкції особу, що звільнилась із посади та публічно засудила режим.

Особа, яка раніше була ідентифікована НАЗК як кандидат на санкції та опублікована на вебсайті «Війна&санкції», звернулась до агентства з проханням, щоб її виключили зі списку. 

Через війну ця особа засудила путінський режим та звільнилася з посади члена правління однієї з найбільших державних компаній рф.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Суди за матеріалами СБУ передали в управління держави арештованих активів на 15 млрд грн.
Таємна змова Кремля і Пекіна: чому російські ракети не б’ють по китайських об’єктах в Україні