Суд, за матеріалами Служби безпеки України, передали в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) арештованих активів ще майже на 500 млн грн.

Про це повідомила СБУ.

«Служба безпеки України ініціювала накладення арешту та передачу в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) грошових коштів та майна на загальну суму близько 500 млн грн.

Ці кошти належали одному із сільськогосподарських товариств України, яке було перереєстровано у незаконно створених органах «лнр». Засновник намагався вивести кошти цього підприємства, які були розміщені на рахунках одного з банків в Україні», – зазначають у повідомленні.

Зазначається, що виведенню коштів вдалося запобігти, а на кошти та майно – накладено арешт і передано в АРМА.

Наразі триває досудове розслідування за фактами привласнення майна та колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 111-1 КК України), додали в СБУ.

Як повідомили в Київській міській прокуратурі, арештовані грошові кошти передані в управління АРМА за клопотанням Подільської окружної прокуратури міста Києва.

Нагадаємо, АРМА розшукало активи на понад 70 млрд грн у справах про агресію рф та інші злочини.

Зокрема, розшукано промислові підприємства, корпоративні права, рухоме та нерухоме майно, яке в тому числі належить особам, причетним до російської агресії.

«Розшук активів, які є економічною базою війни проти України, – одне з пріоритетних завдань АРМА у воєнний час. Для досягнення максимальної результативності Агентство об’єднало зусилля з усіма профільними державними інституціями в рамках міжвідомчої робочої групи (Task Force), яка працює не лише над розшуком, але також над арештом та конфіскацією злочинного майна. Наше спільне завдання полягає в тому, щоб ці активи були використані для компенсацій жертвам російських злочинів та відбудови України», – повідомив керівник АРМА Дмитро Жоравович.

Варто зазначити, що, починаючи з 24 лютого 2022 року, АРМА вже направило 336 запитів по 555 фігурантам кримінальних справ у 87 юрисдикцій, звідки отримує максимально повні та розширені відповіді щодо наявних за кордоном активів, які у подальшому можуть бути арештовані та конфісковані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Власник дніпровської фірми, яка займається продажем нержавіючого прокату, прописаний у росії
Російська фірма, яка допомагає онлайн-казино рекламуватися, зареєстрована у Дніпрі