АРМА розшукало активів у справах, пов’язаних з військовою агресією рф та щодо інших злочинів, на понад 70 мільярдів гривень.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, розшукано промислові підприємства, корпоративні права, рухоме та нерухоме майно, яке в тому числі належить особам, причетним до російської агресії.

«Розшук активів, які є економічною базою війни проти України, – одне з пріоритетних завдань АРМА у воєнний час. Для досягнення максимальної результативності Агентство об’єднало зусилля з усіма профільними державними інституціями в рамках міжвідомчої робочої групи (Task Force), яка працює не лише над розшуком, але також над арештом та конфіскацією злочинного майна. Наше спільне завдання полягає в тому, щоб ці активи були використані для компенсацій жертвам російських злочинів та відбудови України», – повідомив керівник АРМА Дмитро Жоравович.

Варто зазначити, що, починаючи з 24 лютого 2022 року, АРМА вже направило 336 запитів по 555 фігурантам кримінальних справ у 87 юрисдикцій, звідки отримує максимально повні та розширені відповіді щодо наявних за кордоном активів, які у подальшому можуть бути арештовані та конфісковані.

АРМА – Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Нагадаємо, Національна поліція заблокувала виведення активів майже семи тисяч проросійських компаній. 

«Буквально протягом останніх двох місяців на фінансовий контроль поставлено понад 7 тисяч резидентів, які мали господарські відносини з росією чи білоруссю, чим попереджено виведення коштів на суму до 200 мільярдів гривень до вказаних країн. В рамках цієї масштабної роботи накладено арешт на активи загальною сумою близько 21 млрд гривень. Ми нанесли привентивний удар по російських олігархах, наклавши арешт на цінні папери їхніх банківських установ на загальну суму 12 млрд гривень», – заявив заступник Міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», в Україні арештували активи компанії російського олігарха з «єдиної росії».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Половиною дніпровської фірми, яка займається металом, володіє прописана у росії громадянка
Один із учасників фірми з виробництва ПВХ-виробів у Дніпрі прописаний у країні-агресорі