Потоцький Віталій Васильович, який за даними аналітичної платформи Youcontrol прописаний у росії, володіє часткою 12,5% в ТОВ «Завод Дніпропласт» (ЄДРПОУ: 33115377).

Часткою 49,5% в підприємстві володіє Шевченко ОлАксандр (у реєстрі саме через «а») Іванович, 4% у Демішева Євгена Миколайовича та 34% за ТОВ «Профіль» (ЄДРПОУ: 32651078). Кінцевим бенефіціарним власником «Профілю» є Бондаренко Олег Олександрович.

ТОВ «Завод Дніпропласт» було створено 2004 році, воно зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал два мільйона гривень.

Основний вид діяльності –  виробництво плит, листів, труб і профілів із пластмас.

Також серед видів діяльності підприємства: виробництво будівельних виробів із пластмас; виробництво інших виробів із пластмас; неспеціалізована оптова торгівля; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; відновлення відсортованих відходів.

Завод займається виробництвом виробів з ПВХ (полівінілхлорид). Із ПВХ профілів, наприклад, створюють металопластикові вікна.

Слід додати, що прописаний у російській федерації Потоцький є кінцевим бенефіціарним власником дочірнього підприємства «Інтердрат – Україна» (ЄДРПОУ: 32082880).

Основний вид діяльності зазначеного підприємства – надання в оренду машин, устатковання та товарів.

Також серед видів діяльності підприємства: діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами; діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; неспеціалізована оптова торгівля; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; консультування з питань комерційної діяльності й керування.

Статутний капітал дочірнього підприємства «Інтердрат – Україна» 6.419.310 гривень.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

АРМА розшукало активи на понад 70 млрд грн у справах про агресію рф та інші злочини
АРМА отримало в управління активи пов’язаного з рф угруповання на понад 100 млн грн