Семенова Галіна Іванівна, яка прописана у м. Єкатеринбург російській федерації, володіє часткою 50% в ТОВ «Валок» (ЄДРПОУ: 33109541). Іншою половиною підприємства володіє прописаний у Дніпрі Рудь Василь Анатолійович.

Підприємство було створено в 2004 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 20.500 гривень.

Основний вид діяльності ТОВ «Валок» – оптова торгівля металами та металевими рудами.

Також серед видів діяльності підприємства: виробництво чавуну, сталі та феросплавів; виробництво столових приборів; діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами; надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.; дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки.

За тією ж адресою та у сусідньому офісі, з тими же контактними номерами телефонів, що і в ТОВ «Валок», зареєстроване ТОВ НВФ «Явір» (ЄДРПОУ: 24608640).

Російське інформаційне агентство повідомляє, що ТОВ НВФ «Явір» – провідний науково-технологічний та конструкторський центр у галузі розробки та впровадження технологій та обладнання для ливарного виробництва в Україні.

Має в своєму розпорядженні висококваліфікований склад конструкторів та технологів, лабораторну базу та завод, що виробляє ливарне обладнання та лиття.

Головними напрямками діяльності фірми є створення обладнання, розробка та впровадження технологій для лиття мелючих тіл (чавунних куль Ø 40, 60, 80, 100, 120, 125 мм.), створення обладнання, розробка та впровадження технологій для лиття чавунних трубних та листопрокатних валків відцентровим та стаціонарним способом.

Нагадаємо, росіянин володіє підприємством у Нікополі, основний вид діяльності якого – лиття чавуну.

Ярулін Наіль Ринатович значиться співвласником ТОВ «Труба деталь комплект» (ТОВ «ТДК») (ЄДРПОУ: 36723884), яке зареєстроване у Нікополі Дніпропетровської області. Сам Ярулін прописан у м. Єкатеринбург російської федерації. Він має частку 99% в підприємстві. Ще 1% ТОВ «ТДК» за Касапською Юлією Валеріївною. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні арештували активи компанії російського олігарха з «єдиної росії»
АРМА розшукало активи на понад 70 млрд грн у справах про агресію рф та інші злочини