На Вінниччині правоохоронці арештували активи компанії з виробництва побутової хімії російського олігарха, який володіє косметичною корпорацією в російській федерації та є членом політичної партії «єдина росія». 

Про це повідомила Служба безпеки України.

Сума арештованих активів складає понад 2 мільярди гривень: корпоративні права у вигляді 100% статутного капіталу компанії в розмірі понад 1,5 мільярда гривень; вироблена продукція та сировина, вартістю понад 500 мільйонів гривень, які були на складах підприємства.

Усе це, за повідомленням СБУ, передали в управління АРМА (Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів).

Ці активи, за даними спецслужби, від початку повномасштабного вторгнення росії менеджмент підприємства намагався приховати від націоналізації та вивести їх в інтересах російських власників.

«Для цього керівництво фірми організувало транспортування товару вантажівками, на яких було нанесено символіку гуманітарної організації Червоний Хрест без наявних на те відповідних документів», – зазначають у Службі безпеки України.

Наразі триває досудове розслідування за трьома статтями Кримінального кодексу України: зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми; незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт, заставленого майна або майна, яке описано чи підлягає конфіскації; незаконне використання символіки Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала.

Нагадаємо, суд, за матеріалами Служби безпеки України (СБУ), наклав арешт на активи російського та білоруського підприємств видобувної та каменеобробної галузей на суму понад 30 млн грн.

Кінцевими бенефіціарами обох компаній є представники кремлівських бізнес структур, які брали участь у фінансуванні повномасштабної агресії рф проти України.

Зазначається, що, використовуючи українські надра, вони заробляли для окупантів мільйонні прибутки на продажу й експорті сировини та готової продукції.

Наразі арешт накладено на більше 40 одиниць спецтехніки і тепловозів, а також на цілісний майновий комплекс білоруської компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіянин, якого звинувачували у шахрайстві, є власником фірми у Дніпрі
Половиною дніпровської фірми, яка займається металом, володіє прописана у росії громадянка