Зокрема, п’ять таких автівок на двадцять п’ять мільйонів.

Машину каналопромивочну, п’ять машин прибиральних, шість підмітальних причіпів, чотири дорожні машини і один самоскид придбав Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА.

Відповідний договір на суму 148,99 мільйонів гривень опублікований в Prozorro.

Перелік придбаної департаментом ЖКГ та будівництва техніки для прибирання (скрин даних Prozorro)

Договір на придбання був підписаний 16 травня 2022. Це був 82-й день повномасштабної війни Росії проти нашої країни. В цей день війська рф застосували по Дніпропетровщині заборонені Женевською конвенцією фосфорні боєприпаси.

Прибиральну техніку продала облдержадміністрації компанія ТОВ «Укрспецтехінвест» (код 38732010). Її номери телефонів раніше використовувало ТОВ «Альфатех» Вадима Єрмолаєва.

В аукціоні брали участь лише двоє претендентів, в результаті ціна була знижена лише на 0,7% від тої, яку очікували чиновники.

Про цих двох претендентів неодноразово повідомляли журналісти. Крім «Укрспецтехінвесту», єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Сучасні вантажівки».

Цікаво, що при першому пришесті Валентина Резніченка у 2016-2019 роках на керівництво Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, компанії «Укрспецтехінвест» та «Сучасні вантажівки» вдвох взяли участь мінімум в 60 тендерах. Наприклад:

При цьому ціни іноді були в півтора рази вищи, аніж можна знайти у оголошеннях в Інтернеті.

З грудня-2020, коли стартувало друге пришестя на Дніпропетровщину губернатора Валентина Резніченка, спецтехніки у «родички» фірми Єрмолаєва накупили вже на 247,37 млн.грн.

Раніше ми повідомили:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Російський мільярдер, разом з Ахметовим і Новінським, співволодіє «Укррудпромом» у Кривому Розі
В Україні у громадянина рф, який ухилявся від сплати податків, арештували майна на 1,3 мільярда