Співробітники Бюро економічної безпеки (БЕБ) викрили громадянина російської федерації в ухиленні від сплати податків.

Про це повідомляє пресслужба відомства. 

Порушник приховував фактичні обсяги доходу, отриманого від надання в оренду об’єктів комерційної нерухомості, та ухилився від сплати обов’язкових платежів на суму понад 18,6 мільйонів гривень.

Рішенням суду накладено арешт на банківські рахунки, земельні ділянки та об’єкти комерційної нерухомості.

Орієнтовна вартість арештованого майна становить майже 1,3 мільярда гривень.

«БЕБ досліджує діяльність 21.700 компаній, бенефіціарними власниками яких є громадяни країни агресора. У пріоритеті в аналітиків – компанії з найбільшим капіталом та цілісні майнові комплекси, що можуть принести користь державі», – прокоментував директор БЕБ Вадим Мельник.

За його словами, першочерговими завданнями для Бюро економічної безпеки є притягнення до відповідальності порушників, накладення арешту на їх майно, не дати переоформити це майно на інші компанії та сприяти, щоб майно працювало на Україну, для відновлення економіки, зруйнованих населених пунктів, або для потреб ЗСУ. 

Досудове розслідування кримінального провадження здійснює Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора України.

Нагадаємо, співробітники Бюро економічної безпеки України (БЕБ) забезпечили накладення арешту на корпоративні права компанії з виробництва та реалізації мінеральної води «Моршинська», яка належить російському олігарху Міхаілу Фрідману.

За відкритими даними одного із консалтингових агентств, орієнтовна ринкова вартість бренду в 2021 році становила понад 10 млрд гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, вчиненого російським олігархом та бізнесменами, проводиться детективами Бюро економічної безпеки України. Оперативний супровід здійснює Департаменту стратегічних розслідувань нацполіції України. 

Міхаіл Фрідман (народився у Львові) – російський підприємець, мільярдер, радянський інженер металургійного виробництва. Співвласник та голова наглядової ради консорціуму «Альфа-Груп».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У день обстрілу області фосфорними боєприпасами ДніпроОДА накупила машин для прибирання
Як РНБО «оминає» увагою посібників країни-агресорки