Чиновники вирішили додатково витратити на ремонт 9,2 мільйона гривень.

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації (ДніпроОДА) вирішив доплатити Приватному підприємству «Спецбудмонтаж-21» 9,2 мільйона гривень на реконструкцію стадіону «Покровського ліцею» в смт Покровське.

Договір опублікований в ProZorro.

ПП «Спецбудмонтаж-21» є «улюбленцем» Департаменту, який з ним загалом підписав договорів на 1,8 мільярда гривень. Це 77% від суми, загалом отриманою цією компанією в Prozorro.

Торік департамент капбудівництва ДніпроОДА замовив у «Спецбудмонтаж-21» реконструкцію стадіону «Покровського ліцею» за 24 мільйона гривень. Але гроші закінчилися, бо

«у ході виконання робіт за Договором виникли додаткові будівельно-монтажні роботи, не передбачені проектом з реконструкції стадіону».

Селище Покровське знаходиться у Синельниківському районі (до Синельниківського увійшов в т.ч. колишній Покровський район).

08 березня 2022 року військовослужбовці ЗС рф здійснили обстріл керованою ракетою по селищу Григорівка Синельниківського району (16 км від смт Покровське).

22 березня 2022 року збройні сили рф нанесли ракетний удар системою залпового вогню «Ураган» по Синельниківському району.

29 березня 2022 р. відоме своєю корупційністю Державне підприємство «Жилком» затвердило позитивний висновок про збільшення на 9,2 млн гривень кошторису на реконструкцію стадіону в смт Покровське Синельниківського району. В.о. директора ДП «Жилком» є Логвін Дмитро Вадимович, людина братів Дубинських.

31 березня 2022 року агресор знову обстріляв ракетами Синельниківський район. Суттєві руйнування зазнали об’єкти інфраструктури.

05 квітня у селі Новоселівка (15 км від смт Покровське) Синельниківського району 47-річна місцева мешканка смертельно підірвалася на вибуховому пристрої.

06 квітня 2022 року російські ракети повністю знищили нафтобазу в Синельниківському районі.

07 квітня місцеве самоврядування Васильківської ОТГ заявило про можливу евакуацію переселенців з колишніх Петропавлівського, Межівського і Покровського районів (зараз входять у Синельниківський район), тому що

«місця де вони наразі проживають, потрібні будуть людям, які будуть виїжджати з територій, на яких будуть проводитися бойові дії».

Обстріли Синельниківського району продовжувалися. В той же час, 12 квітня 2022 заступник директора Департаменту капбудівництва ДніпроОВА Горовець Сергій Миколайович підписав договір на додаткові будівельно-монтажні роботи з реконструкції стадіону «Покровського ліцею».

«Спецбудмонтаж-21» зареєстроване у квартирі будинку № 10 на вул. Академіка Лазаряна в м. Дніпро.

«…З метою отримання документів по проведенню фінансово-господарських операцій ПП «Спецбудмонтаж-21» (код 32417358) з підприємствами ТОВ «Компанія Спенсер» (код 40258615) ТОВ «Ін-Трейд-Компані» (код 40577550) ТОВ «Рандес Інвест» (код 40507316), слідчим було направлено вимогу у порядку ст. 93 КПК України на адресу ПП «Спецбудмонтаж-21».

Оперативним працівником ОУ ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомлено слідчого, що здійснено виїзд за адресою ПП «Спецбудмонтаж-21», а саме: м. Дніпро, вул. Академіка Лазаряна, 10/80, з метою вручення вимоги та отримання фінансово-господарських документів, які зазначені у вимозі, на що особа, яка знаходилася у даному приміщенні, відмовилася відчиняти двері, отримувати вимогу та надавати документи», – йдеться в судовій ухвалі по справі №202/3639/18.

Раніше ми повідомили, що основний вид діяльності ПП «Спецбудмонтаж-21» – монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянин росії є співвласником фірм у Дніпрі і Києві у сфері пакувального бізнесу
Громадянин росії є партнером брата відомого дніпровського бізнесмена Валерія Шамотія