Канада заблокувала $328 млн, які перебували на російських рахунках або фігурували в угодах за участю осіб, які потрапили під санкції.

Про це йдеться у заяві на сайті канадської поліції, пише «Європейська правда».

«З 24 лютого по 7 червня активи в Канаді на загальну суму, приблизно еквівалентну 123.031.866,85 канадських доларів, були заморожені, а транзакції на загальну суму, еквівалентну приблизно 289.090.090,74 канадських доларів, були заблоковані», – зазначають у повідомленні.

Також зазначається, що у зв’язку з обмеженнями Закону про конфіденційність, наразі не може бути надана додаткова інформація про ці цифри, однак вони періодично оновлюватимуться.

Нагадаємо, за орієнтовними оцінками, вартість заморожених у Євросоюзі активів російських олігархів (кошти, нерухомість та елітні яхти) у рамках санкцій за війну проти України сягає вже близько 10 мільярдів євро.

На 8 квітня ця сума сягала близько 6,7 млрд. Загальна сума заморожених у ЄС російських активів (не тільки російських олігархів), разом з цими коштами, на той час складала орієнтовно 30 млрд євро. 

Як раніше повідомляло Антикорупційне Придніпров’я, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн допустила використання цих заморожених активів для відбудови України. 

За даними «Економічної правди» з посиланням на AP, країни G7 обмірковують, чи дозволити російським підсанкційним олігархам заплатити за вихід із санкцій. Передбачається, що кошти підуть на відбудову України. Ні самі російські олігархи, ні українська влада нібито не проти такої ідеї.

За даними співрозмовника агентства, на зустрічі міністрів фінансів країн G7 у Німеччині віце-прем’єр та міністр фінансів Канади Христя Фріланд запропонувала цю ідею – після того, як переговорила про це з російськими олігархами (Фріланд у 1990-ті працювала журналістом у Москві та має зв’язки в росії).

А в Україні загалом арештували майна, яке пов’язане з росією, на понад 30 мільярдів гривень.

Йдеться про активи, пов’язані з російською федерацію та білоруссю, які проводили якісь незаконні операції на території України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Гуфман не продавав квартир, а подарував їх Гуфману
Партнер Мішалова володіє разом з громадянином росії підприємством у Новомосковську