Запис «Країна громадянства бенефіціара: російська федерація» – зник.

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, ФОПів та громадських формувань (ЄДР) України запис про юридичну особу Приватне акціонерне товариство «Кривий Ріг Цемент» (код 00292923) видалили запис про те, що кінцевий бенефіціарний власник (контролер) цього ПрАТ має громадянство країни-агресора.

Про це журналісти дізналися з розсилки аналітичної платформи YouControl за 23 травня 2022 року.

Як відомо, в умовах воєнного стану держреєстрацію у ЄДР проводить обмежене коло держреєстраторів. В автоматичному режимі і самостійно зміни до даних ЄДР ввести неможливо.

ГО «ЛАРП» вже подало запит до Міністерства юстиції з проханням

«надати ПІБ та іншу неперсональну інформацію суб’єкта, який в умовах воєнного стану проводить держреєстрацію юросіб та ФОП і який 22.05.2022 або напередодні змінив у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, ФОПів та громадських формувань запис про юридичну особу Приватне акціонерне товариство «Кривий Ріг Цемент» (код 00292923), видаливши з держреєстру інформацію, що кінцевий бенефіціарний власник (контролер) цього ПрАТ має громадянство російскої федерації».

Незмінним в запису в ЄДР щодо власника «Кривий Ріг Цемента» залишилось:

«Шестак Иван Миколайович

Адреса бенефіціара: Угорщина, 1221, місто Будапешт, вулиця Педелус, будинок 54

Тип бенефіціарного володіння: Не прямий вирішальний вплив

Відсоток частки статутного капіталу в юридичній особі або відсоток права голосу в юридичній особі: 59.96

Відомості про юридичних осіб, через яких здійснюється опосередкований вплив на юридичну особу: (БАЙСІЛЕР ЛІМІТЕД) BICYLER LIMITED».

Повідомлення від YouControl про зміну даних компанії «Кривий Ріг Цемент»

В Оpendatabot ще залишились попередні дані

Нагадаємо, «Кривий Ріг Цемент» увійшов до ТОП-20 компаній нашої країни з «російським слідом», які отримали найбільшу виручку у 2020 році.

Це ПрАТ зареєстроване на вул. Барикадній, 15-А у Соборному районі міста Дніпро.

Раніше повідомлялося, що ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» (до листопада 2019 – ПрАТ «Хайдельберг Цемент Україна») через розширення площі відводу компанії земель Жовтокам’янського родовища Криворізькому заводу ПрАТ «ХайдельбергЦемент Україна» за межами селища Жовтого забрав землю у фермера-одноосібника з міста Апостолове Дніпропетровської області Анатолія Мельника.

Нагадаємо, в Україні поки не конфіскують у зв’язку з воєнним станом активи осіб, пов’язаних з державою-агресором, але є інші шляхи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Газорозподільні системи України перейшли у відання держави
Кранобудівний завод з РФ разом зі збанкрутілим заводом Гуфмана значаться співвласниками ТОВ «УРКЗ»