Суд наклав арешти на рухоме та нерухоме майно, рахунки та корпоративні права групи компаній, заснованої російською нафтовою компанією «Татнефть».

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Російська нафтова компанія «Татнефть» постачає нафтопродукти для потреб підрозділів міністерства оборони російської федерації.

Наразі арештовано 115 об’єктів нерухомого майна: нафтобази, заправні станції, нежитлові будівлі, земельні ділянки та 118 бензовозів і автомобілів.

Лише вартість корпоративних прав підприємств та рухомого майна, пов’язаних з «Татнефтью», складає близько 400 мільйонів гривень. Після оцінки нерухомого майна сума може зрости до двох мільярдів гривень.

Активи будуть передані Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), для здійснення заходів з управління ними.

Досудове розслідування щодо фінансування дій, які вчиняються з метою насильницької зміни та повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, вчинені за попередньою змовою групою осіб (за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України), триває

Як раніше повідомляло Антикорупційне Придніпров’я, в Україні створять національну мереж автозаправок на базі АЗС з російських активів.

Про це зранку 30 травня повідомив радник голови правління «Нафтогазу» Олексій Рябчин.

За його словами, процес передачі АЗС «Нафтогазу» може завершитися вже влітку. 

«Президент поставив завдання «Нафтогазу», щоб ми створили конкуренцію на ринку, коли є недобросовісна конкуренція», – сказав він.

Рябчин пояснює, що в цій ситуації, коли є недобросовісна конкуренція, коли так виросла вартість пального і оператори не справлялися з логістикою, було завдання – створити «хребет» по автозаправочним станціям, який зможе допомогти ринку розвиватися. 

«Нафтогаз» має отримати 130-140 автозаправочних станцій, які були зібрани з російських активів.

Нагадаємо, президент України підписав закон про конфіскацію активів за підтримку агресії РФ.

Закон встановлює новий вид санкцій для осіб, які  в той чи інший спосіб підтримують агресію окупантів проти України. Активи таких осіб зможуть стягувати в дохід держави. Визначено чіткі критерії, за якими особа може бути віднесена до кола тих, на кого поширюється дія такої санкції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У столиці вилучили російських добрив та кормових добавок на 150 мільйонів гривень
Два росіянина володіють частками в підприємстві, яке постачало продукцію Запорізькій АЕС