Громадяни російської федерації, які прописані у москві, Єрошкін Василь Вікторович та Чорний Олександр Григорович є співвласниками ТОВ «НВП «Атомтеплосталь» (ЄДРПОУ: 34610599). Кожен з них має частки в підприємстві по 21,5%. 

Основний вид діяльності підприємства, за даними з держреєстру юросіб, – виробництво труб, порожнистих профілів і фітингів зі сталі.

Також серед видів діяльності ТОВ «НВП «Атомтеплосталь»: кування, пресування, штампування, профілювання; порошкова металургія; оброблення металів та нанесення покриття на метали; механічне оброблення металевих виробів; виробництво інструментів; виробництво металообробних машин; ремонт і технічне обслуговування готових металевих виробів; ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення; тощо. 

Підприємство є одним з постачальників продукції для Запорізькій АЕС з 2016 року. 

В 2021 році атомна електростанція замовила в ТОВ «НВП «Атомтеплосталь» чотири блоки чотирилінзового компенсатора (Ду-600) загальною вартістю 3,3 мільйона гривень. Раніше Запорізька АЕС закупила в зазначеного підприємства переходів, відводів на 3,4 мільйони гривень. Потім закупили переходів та відводів ще на 3,8 мільйонів гривень.

Загалом, Запорізька атомна електростанція закупила продукції в ТОВ «НВП «Атомтеплосталь» на більше 30 мільйонів гривень. 

Кінцевим бенефіціарним власником зазначеного вище підприємства через ТОВ «НВО «Трубосталь» є Фельдман Олександр Ісаакович. 

Олександр Фельдман працював на Нікопольсько­му південно-трубному заводі інженером технологіч­ного бюро. Потім працював начальником бюро, начальником зміни, начальником гру­пи лабораторії холодної прокатки. Після реструкту­ризації заводу було створено виробничо-науковий центр «Трубосталь», де Олександр Фєльдман – спочатку заступник директора, через деякий час – генераль­ний директор. 

ВНЦ «Трубосталь» – найбільший в Україні ви­робник відцентрово-литих сталевих труб широко­го асортименту та крутовигнутих відводів. Підпри­ємство освоїло виробництво відцентрово-литих труб практично з будь-яких марок сталі та сплавів для оборонної промисловості, атомної та теплової енергетики, добування та переробки нафти та газу, хімії, металургії, машинобудування, промисловості тощо. Організовано також виробництво крутовигну­тих трубних відводів з вуглецевих і нержавіючих ста­лей. Відводи сертифіковані, постачаються на підпри­ємства України, в країни СНД і далекого зарубіжжя.

Олександр Фельдман був депутатом Дніпропетров­ської обласної ради VI скликання. Академік Академії інженерних наук України. 

Наразі місто Енергодар Запорізької області, в якому розташована Запорізька атомна електростанція, окуповано ворогом. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Суд арештутвав власність групи компаній російської «Татнефті» в Україні
ОГХК очолив Владислав Іткін, рейдер з великим стажем