Триває процес передачі близько 130-140 автозаправочних станцій «Нафтогазу», які були зібрани з російських активів.

Про це зранку 30 травня повідомив радник голови правління «Нафтогазу» Олексій Рябчин в ефірі інформаційного телемарафону (о 08:48).

За його словами, процес передачі АЗС «Нафтогазу» може завершитися вже влітку. 

«Президент поставив завдання «Нафтогазу», щоб ми створили конкуренцію на ринку, коли є недобросовісна конкуренція», – сказав він.

Рябчин пояснює, що в цій ситуації, коли є недобросовісна конкуренція, коли так виросла вартість пального і оператори не справлялися з логістикою, було завдання – створити «хребет» по автозаправочним станціям, який зможе допомогти ринку розвиватися. 

Нагадаємо, газорозподільні системи України перейшли у відання держави.

За клопотанням Державного бюро розслідувань, слідчий суддя Печерського суду Києва передав в управління Агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) арештовані приватні корпоративні права на 26 обласних та міських операторів газорозподільних систем.

Відтепер держава контролюватиме постачання споживачам природного газу. 

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», президент України підписав закон про конфіскацію активів за підтримку агресії РФ.

Закон встановлює новий вид санкцій для осіб, які  в той чи інший спосіб підтримують агресію окупантів проти України. Активи таких осіб зможуть стягувати в дохід держави. Визначено чіткі критерії, за якими особа може бути віднесена до кола тих, на кого поширюється дія такої санкції.

Відповідальним за пошук активів і звернення до суду буде Міністерство юстиції України, яке має організувати роботу з виявлення та розшуку таких, що підлягають блокуванню, активів фізичних та юридичних осіб, вказаних у рішеннях Ради національної безпеки i оборони України.

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) буде розглядати справи про застосування санкції у вигляді стягнення активів у дохід держави. 

Також нагадаємо, що Україна має чотири можливі напрями конфіскації активів росії та пов’язаних із нею компаній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

«Менеджерка Корбана» курує Благодійний фонд «Вчас»
Громадянин росії володіє транспортною фірмою, зареєстрованою у Нікополі