Громадянин росії Кондрашев В’ячеслав Михайлович є власником та директором ТОВ «СКСЛ-Транс» (ЄДРПОУ: 43669024), яке зареєстроване у місті Нікополь Дніпропетровської області. Там же і прописаний власник підприємства.

ТОВ «СКСЛ-Транс» було створено в 2020 році і має статутний капітал п’ять тисяч гривень.

Основний вид діяльності підприємства – вантажний автомобільний транспорт

Також громадянин російської федерації Кондрашев є власником та директором інших двох підприємств – ТОВ «Украгротрекінг» (ЄДРПОУ: 42278332) та ТОВ «Слав-Транс-Н» (ЄДРПОУ: 41728051). Зазначені підприємства зареєстровані у місті Харків. 

Основний вид їхньої діяльності також – вантажний автомобільний транспорт.

Нагадаємо, співвласницею транспортної компанії з Нікополя є громадянка російської федерації. Зокрема, громадянка країни-агресора Плотницька Ольга Михайлівна володіє 40% ТОВ «Траффорт» (ЄДРПОУ: 43072890), що зареєстроване у м. Нікополь Дніпропетровської області.

Разом з нею співвласниками підприємства є Витрикуш Ганна Богданівна (володіє 40%) та Баранецький Володимир Богданович (20%). Всі вони прописані у Нікополі. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні створять національну мереж автозаправок на базі АЗС з російських активів
ДніпроTV, яке «піарить» Філатова і Корбана, хоче витратити 800 тисяч на рекламу в соціальних мережах