Комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» замовило послуги з висвітлення діяльності Дніпровської міської ради в інтернеті, на радіо та на телеканалах на 7,7 мільйонів гривень

Відповідну інформацію оприлюднено в ProZorro. 

Договори на зазначені послуги уклали ще 31 березня. Строк надання послуг – до 24 квітня 2022 року. Інформацію щодо замовлення послуг з висвітлення діяльності міськради в ProZorro оприлюднили постфактум, тобто на наступний день після завершення дії договорів – 25 квітня. 

Так, послуги з висвітлення діяльності міськради в мережі Інтернет комунальне підприємство замовило в приватного підприємця Копача Вадима Богдановича за 4.796.225 гривень.

Послуга включала 235 публікацій (по 9.345 гривень за кожну) на Інтернет-ресурсах: obozrevatel.com, rbc.ua, nashemisto.dp.ua, opentv.media, dnpr.com.ua. 

Ще 446 публікацій (по 5.830 гривень за кожну) мали з’явитися на наступних Інтернет-ресурсах: gorod.dp.ua, kp.ua, dnepr.news, dnepr.info, 056.ua, dpchas.com.ua, dnepr.express, gorsovet.com.ua, afishadnepr.com.ua, dv-gazeta.info, glavnoe.dp.ua, dp.vgorode.ua, centr.tv. 

До вартості також входило: забезпечення медіа супроводу Дніпровської міськради, у тому числі копірайтінг та рерайтінг текстів інформаційних повідомлень, редакційна підготовка, адаптація матеріалів до формату та вимог Інтернет-майданчику.

Послуги з висвітлення діяльності міськради на радіо «Організаційно-аналітична служба» замовила в приватного підприємця Олейникова Олексія Олеговича за 1.538.130 гривень. 

Послуга включала 1170 виходів інформаційних повідомлень (до 60 секунд) та 1554 виходи рекламно-інформаційних матеріалів (30 секунд). Виходити повідомлення мали на шести радіо: «Хіт FM», «Радіо Relax», «Радіо Мелодія», «Kiss FM», «Радіо РОКС», «Русское радио – «Украина». 

До вартості також входило: забезпечення медіа супроводу Дніпровської міськради, у тому числі копірайтінг та адаптація матеріалів для розміщення в ефірі радіостанцій, студійний аудіо запис.

В Олексія Олейникова комунальне підприємство також замовило висвітлення діяльності міськради на регіональних телеканалах за 1.408.000.

Послуга включала комплексне розміщення рекламних, соціальних, інформаційних матеріалів на «34» телеканалі, «11 телеканалі», телеканалі «Відкритий» у період з 7 березня по 24 квітня 2022 року. 

Олексій Олейников — один з «найулюбленіших підрядників» комунального підприємства «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради.

Як повідомляв сайт «Наші гроші», колись Олейников продавав сантехніку через «ВКонтакті». Газета «Лица» писала, що він працював у фірмі «Пунш», яка належала Маріанні Гавриленко – подрузі Віталія Танцюри. Той керує ТОВ «Дія Лайт», яке вигравало підряди мерії Дніпра на проведення свят.

Нагадаємо, у Філатова хотіли замовити «послуги з піару» у Facebook, але закупівлю відмінили.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дві «білоруські» квартири чекають переселенців в Дніпрі
На Дніпропетровщині через недбальство податкової інспекторки державі спричинено збитків на 50 млн