51% ТОВ «Українсько-російський кранобудівний завод» (ЄДРПОУ: 33662049) належить російському ВАТ «Ржевський кранобудівний завод». Іншою частиною підприємства володіє ЗАТ «Нікопольський кранобудівний завод». 

ТОВ «Українсько-російський кранобудівний завод» було створено в 2005 році та зареєстроване в м. Нікополь Дніпропетровської області. 

Статутний капітал підприємства – 35 тисяч гривень.

Основний вид діяльності ТОВ «Українсько-російський кранобудівний завод» – ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення.

Також серед видів діяльності підприємства: механічне оброблення металевих виробів; оптова торгівля іншими машинами й устаткованням; лиття сталі; лиття чавуну; виробництво підіймального та вантажно-розвантажувального устатковання. 

«Нікопольський кранобудівний завод», який зазначено власником 49% «Українсько-російського кранобудівного заводу», було ліквідовано в 2013 році. 

Основним власником Нікопольського кранобудівного заводу, через інші фірми, був Геннадій Гуфман. Нині – голова Дніпропетровської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». Діяльність партії заборонена на час дії воєнного стану.

За адресою збанкрутілого ЗАТ «Нікопольський кранобудівний завод» з’явилося ТОВ «Нікопольський кранобудівний завод» (ЄДРПОУ: 37837224), яке також належить Геннадію Гуфману. 

ВАТ «Ржевський кранобудівний завод» – машинобудівна компанія, яка виробляє крани, зі штаб-квартирою у Ржеві. Власник заводу – ТОВ «Еліт сталь» з російської Твері.

Хоча ТОВ «Українсько-російський кранобудівний завод» офіційно зареєстроване і не перебуває в процесі припинення, воно, ймовірно, не здійснює економічну діяльність. Останній раз цей завод публікував фінансову звітність в 2011 році. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В ЄДР підчистили інформацію про громадянство власника «Кривий Ріг Цемент»
Бюро економічної безпеки завадило розтратті бюджетних коштів у Дніпрі і Кривому Розі