Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради шукає розробника проєкту з реконструкції гуртожитку для переселенців та проходження державної будівельної експертизи проєкту. 

Відповідне оголошення оприлюднено в ProZorro. 

Розробник проєкту має передбачити комплексну реконструкцію житлового будинку на вул. Республіканській, 43. У ньому розробник повинен передбачити облаштування 22 житлових сучасних квартир-студій: 6 однокімнатних, 14 двокімнатних, 2 трьохкімнатних. 

Крім того, проєктом має бути передбачено комплексний благоустрій прилеглої території. 

Очікувана вартість розробки проєкту та проходження його державної будівельної експертизи – 1,1 мільйона гривень. Проєкт мають розробити до кінця 2023 року. 

Як повідомляв 5692.com.ua – Сайт города Каменского, у вересні 2018 року депутати Кам’янської міської ради затвердили міську програму придбання соціального житла та житла для тимчасового проживання. Як зазначали в програмі, у місті аварійним (нежитловим), серед інших, було визнано і будинок по вул. Республіканська, 43. 

Загалом у Кам’янському перебуває близько 14 тисяч переселенців.  Мешканців з інших областей розміщують у міських гуртожитках.

Нагадаємо, департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної держадміністрації замовив в приватного підприємства «Спецбудмонтаж-21» (ЄДРПОУ: 32417358) додаткові роботи з ремонту покрівлі у лихівському ліцеї.

Співвласниками приватного підприємства «Спецбудмонтаж-21» (ЄДРПОУ: 32417358) є Тельнова Галина Анатоліївна та Станівий Микола Григорович. Основний вид діяльності підприємства – монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування.

ПП «Спецбудмонтаж-21» – одне з улюбленців Департаменту капітального будівництва Дніпропетровської обласної держадміністрації. За даними системи Clarity-project, обласний департамент капбудівництва замовив в приватного підприємства робіт та послуг загалом приблизно на 1,7 мільярда гривень. 

Ще раніше «Антикорупційне Придніпров’я» повідомляло про те, як департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА замовив додаткові роботи в ПП «Спецбудмонтаж-21» з реконструкції стадіону у покровському ліцеї № 1 за 9 мільйонів гривень. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підприємством з виробництва електроенергії в Новомосковському районі володіє громадянин рф
Співзасновником дніпровської фірми, яка торгує електротоварами, є громадянин росії