Громадянин російської федерації Решетов Василь Васильович є одним з власників ТОВ «Солар Форс» (ЄДРПОУ: 43323000).

Інший власник підприємства – громадянин України, прописаний у Харкові, Решетов Сергій Васильович. 

ТОВ «Солар Форс» зареєстроване в Новомосковському районі Дніпропетровської області. Статутний капітал підприємства – 1,4 мільйона гривень. 

Основний його вид діяльності – виробництво електроенергії. Також серед видів діяльності підприємства: торгівля електроенергією; розподілення електроенергії; передача електроенергії; діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах; неспеціалізована оптова торгівля. 

Сергій та Василь Решетови стали власниками ТОВ «Солар Форс» в січні поточного року. 

Ним вони володіють через інше їхнє підприємство – ТОВ «ПВ Солар Стейшн». 

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’є», що громадянин Росії Решетов Василь Васильович, який прописаний у Харкові, є співвласником ТОВ «ПВ Солар Стейшн» (ЄДРПОУ: 42124020). Його доля в підприємстві – 35%. 

Статутний капітал ТОВ «ПВ Солар Стейшн» – 20,3 мільйона гривень. Фірма, яка була створена в 2018 році, зареєстрована в селі Жданівка Магдалинівського району.

За даними порталу energo.ua, компанія ТОВ «ПВ Солар Стейшн» є учасником українського ринку відновлюваної енергетики з 2019 року у ролі незалежного виробника електроенергії з відновлюваних джерел енергії (ВІЕ). Під управлінням компанії 1 сонячна електростанція (наземна) у Дніпропетровській області, потужністю 6.18 МВт, введена в експлуатацію у 2019 році.

За підсумками 2020 року на електростанції компанії вироблено 6.59 млн. кВт-год. «зеленої» електроенергії.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянин росії співволодіє льотною школою у Дніпрі
У Кам’янському планують реконструювати аварійний гуртожиток для переселенців