Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної держадміністрації має намір замовити додаткові роботи з ремонту покрівлі у лихівському ліцеї.

Відповідне повідомлення оприлюднено в ProZorro.

5 квітня 2021 року департамент капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації замовив в приватного підприємства «Спецбудмонтаж-21» (ЄДРПОУ: 32417358) роботи з капітального ремонту покрівлі лихівського ліцею. На момент розробки документації навчальний заклад називався – КЗ «Лихівський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Лихівської селищної ради» (колишній П’ятихатський район).

Вартість договору – майже 8 мільйонів гривень. Трохи згодом вартість договору зменшили до 7,45 мільйонів гривень.

Кінцевий строк виконання робіт, згідно договору, – 31 грудня 2022 року.

В процесі виконання договору, як зазначають в департаменті капітального будівництва, виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт.

Зазначається, що на даний час загальний обсяг виконання робіт по об’єкту становить 80 відсотків готовності. «Спецбудмонтаж-21» забезпечило виконання майже повного комплексу загальнобудівельних робіт. 

Саме тому обласний департамент капітального будівництва хоче замовити саме у цього підприємства додаткові роботи з ремонти покрівлі ще на 2 мільйона гривень. 

Співвласниками приватного підприємства «Спецбудмонтаж-21» (ЄДРПОУ: 32417358) є Тельнова Галина Анатоліївна та Станівий Микола Григорович. Основний вид діяльності підприємства – монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування.

ПП «Спецбудмонтаж-21» – одне з улюбленців Департаменту капітального будівництва Дніпропетровської обласної держадміністрації. За даними системи Clarity-project, обласний департамент капбудівництва замовив в приватного підприємства робіт та послуг загалом приблизно на 1,7 мільярда гривень. 

Нагадаємо, обласний департамент капбудівництва направляє приватному підприємству «Спецбудмонтаж-21» ще 9 мільйонів на добудову стадіону у Покровському. До цього у Покровському реконструювали ліцей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загиблий росіянин досі значиться власником підприємства на Дніпропетровщині
Співвласницею заводу з виробництва бетонних виробів на Дніпропетровщині є громадянка росії