Співзасновником ТОВ «Нєксар Україна» (ЄДРПОУ: 34316464) є громадянин російської федерації Семенов Олександр Євгенович – володіє часткою 10%. 

Основним власником підприємства (володіє часткою 90%) є Чернишенко Євген Євгенович, який прописаний у місті Покров Дніпропетровської області. Він є громадянином України. 

Підприємство було створено в 2006 році та має статутний капітал 35 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Нєксар Україна», за даними держреєстру юросіб, – діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту.

Серед видів діяльності підприємства також: оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення; оптова торгівля іншими машинами й устаткованням; неспеціалізована оптова торгівля. 

На сайті однієї з виставок є й інформація щодо ТОВ «Нєксар Україна». Зокрема, про те, що підприємство здійснює постачання всіх типів кабельно-провідникової продукції Nexans від заводів-виробників корпорації Nexans (до 2000 року Alcatel):

  • кабелі та дроти високої, середньої, низької напруги та контрольні кабелі;
  • низьковольтні самонесучі ізольовані дроти “Торсада” для розподільних мереж;
  • електричні нагрівальні кабелі для побутового та промислового обігріву;
  • кабелі для спеціального застосування (АЕС, підводні, суднові, шахтні, нафтогазові та ін.).
  • сучасні структуровані кабельні системи на основі міді (класів D, E та F) та оптоволокна.

Вочевидь, ТОВ «Нєксар Україна» є представником французької групи Nexans. 

Група є лідером у розробці та виробництві кабельних систем та послуг у чотирьох основних сферах діяльності: будівництво, високовольтні та великі проєкти, промисловість, телекомунікації та дані.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Кам’янському планують реконструювати аварійний гуртожиток для переселенців
На Дніпропетровщині заарештували активи підприємства, яке постачало продукцію для армії росії