Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної держадміністрації хоче замовити додаткові роботи з реконструкції стадіону у покровському ліцеї № 1 за 9 мільйонів гривень. 

Відповідну інформацію оприлюднено в ProZorro.  

29 березня 2021 року обласний департамент капітального будівництва замовив в приватного підприємства «Спецбудмонтаж-21» реконструкцію стадіону ліцею № 1 у смт Покровське Дніпропетровської області за майже 24 мільйона гривень. 

Обсяг робіт включає вуличні тренажери, обладнання для воркауту, футбольне  та баскетбольне поля. Крім того, підрядник повинен провести роботи з благоустрою: озеленення, огорожа, урни, зовнішнє освітлення, тощо.

На даний час загальний обсяг виконання робіт по об’єкту становить 80 відсотків готовності. Приватне підприємство, як зазначають в департаменті, забезпило виконання майже повного комплексу загальнобудівельних робіт.

Замовник робіт зазначає, що у ході виконання робіт виникли додаткові будівельно-монтажні роботи, не передбачені проектом з реконструкція стадіону. Проєкт реконструкції відкореговано відповідно до додаткових робіт. 

Співвласниками приватного підприємства «Спецбудмонтаж-21» (ЄДРПОУ: 32417358) є Тельнова Галина Анатоліївна та Станівий Микола Григорович. Основний вид діяльності підприємства – монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування.

ПП «Спецбудмонтаж-21» – одне з улюбленців Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної держадміністрації. За даними системи Clarity-project, обласний департамент капбудівництва замовив в приватного підприємства робіт та послуг загалом приблизно на 1,7 мільярда гривень. 

До цього у Покровському реконструювали ліцей. Будівлю ліцею привели до ладу комплексно – ззовні і всередині. Стильно оздобили класи, коридори, актову й спортивну зали. В головному корпусі професійно обладнані навчальні кабінети хімії, фізики, математики, біології, географії. Сучасні меблі, 24 нових мультимедійних комплекси. Для актової зали отримали музичне обладнання. 

Нагадаємо, ТОВ «Будівельна група «Транс Континенталь» (код 43050636) проведе в Дніпрі облаштування системи поливу та відновлення окремих елементів об’єктів благоустрою на вулиці Володимира Вернадського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підприємство, яке займається деревиною на Дніпропетровщині, належить громадянину росії
Громадянин країни-агресора володіє заводом, який зареєстровано на Дніпропетровщині