Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міськради хоче замовити послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, її виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у Facebook. 

Оголошення про пошук надавача послуги оприлюднено у ProZorro.

Надавач послуги повинен буде проводити рекламні кампанії з просуванням інформаційних повідомлень; забезпечувати технічну підтримку рекламної кампанії у режимі 24/7; розробити рекламну кампанію, креативні рекламні продукти на основі матеріалів, наданих міською владою. 

До вартості послуг також входить копірайтинг та рерайтинг текстів інформаційних повідомлень, редакційна підготовка, адаптація матеріалів до формату та вимог інтернет майданчику,  редакційна підготовка, копірайтинг, рерайтинг, адаптація матеріалів для публікації в Facebook. 

Підрядник повинен збирати та/або виготовляти необхідну інформацію, розробляти  інформаційні приводи з метою підготовки рекламно-інформаційних матеріалів, публікацій для розміщення у інтернет-ресурсах. 

Очікувана вартість послуги 1,8 мільйона гривень. 

Конкурс  з визначення надавача послуги призначено на 18 квітня. 

Підрядник повинен надати послугу до кінця липня поточного року. 

Нагадаємо, за створення контакт-центру, а також телефонний зв’язок та передачу даних для нього фірма ТОВ «Оперативна соціологія» (код 40366455) отримала 236.733,00 бюджетних гривень у березні 2022 року.

При цьому в прес-релізі, який 31 березня розіслала у ЗМІ редакція ІА «Інформатор», про використання бюджетних коштів не йдеться.

«Компанія «Оперативна соціологія» на замовлення Норвезького інституту міських та регіональних досліджень (NIBR) та Університету Осло Метрополітен (OsloMet) провела соціологічне опитування серед повнолітнього населення України.

Метою дослідження було виявлення проблем, які виникли у населення України у зв’язку з війною, яку розпочала росія. Увага приділена проблемам зміни місця проживання, наявних заощаджень, гуманітарним потребам, психоемоційному стану та іншим викликам з яким стикаються жителі України під час війни.

30 березня було проведено онлайн прес-конференцію за результатами дослідження в прес-центрі інформаційної агенції «Інформатор».

Більше даних можна отримати в додатку до цього листа. ПРОХАННЯ ЗА МОЖЛИВОСТІ ПОШИРИТИ ЦЕЙ МАТЕРІАЛ ЧЕРЕЗ ВАШІ ІНФОРМАЦІЙНІ КАНАЛИ», – писало інформагентство «Інформатор».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Дніпрі поточним ремонтом відремонтують доріжки та тротуари в районі вулиць Володі Дубініна та Лізи Чайкіної
Громадянину росії належить частка сонячної електростанції на Дніпропетровщині