Громадянин росії Почтарьов Олексій Васильович, який прописаний у Кривому Розі, володіє приватним підприємством «Алпо Трейд» (ЄДРПОУ: 41937502).

Підприємство, яке зареєстроване у Кривому Розі Дніпропетровської області, було створено в 2018 році. Його статутний капітал – 3,4 мільйона гривень. 

Основний вид діяльності «Алпо Трейд», як зазначено у держреєстрі юридичних осіб, – комп’ютерне програмування. Крім того, підприємство займається діяльністю посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами; оптовою торгівлею металами та металевими рудами; неспеціалізованою оптовою торгівлею; транспортним обробленням вантажів; наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Через ПП «Алпо Трейд» Олексій Почтарьов володіє дочірнім підприємством «Метал трейд Кривий Ріг» (ЄДРПОУ: 21880264). Його основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Серед іншого, фірма займається оптовою торгівлею металами та металевими рудами.

Також Почтарьов є власником ТОВ «ТСП-Інвест» (ЄДРПОУ: 33159828). За даними з держреєстру юридичних осіб, підприємство займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Серед його видів діяльності, серед іншого, – організація будівництва будівель.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Влада Дніпра хоче замовити піару у Facebook на 1,8 мільйона
Громадянин країни-агресора є учасником дилерського автоцентру у Дніпрі