Ревізор-інспектор Криворізької податкової інспекції під час планової документальної перевірки одного з найбільших промислових підприємств міста Кривого Рогу не зазначила про наявні порушення Податкового кодексу України.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури. 

Підприємство занизило екологічний податок: застосувало інший коефіцієнт до ставки податку, який встановлюється залежно від місця розміщення відходів в навколишньому природному середовищі. Проте, інспекторка цього «не помітила».

Внаслідок службової недбалості ревізора-інспектора державі спричинено збитки у майже 50 млн грн.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо податкової інспекторки за фактом вчинення службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Досудове розслідування здійснювалося слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Нагадаємо, нещодавно до суду скерували обвинувальний акт щодо шести митників, які «не помітили» під 300 вагонів з нафтопродуктами.

Тоді досудове розслідування також здійснювалося слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

За версією слідства, митники випустили у вільний обіг без сплати акцизного податку газовий конденсат, який був ввезений у 289 залізничних вагонах. 

Проте, насправді в вагонах був підакцизний товар — легкі дистиляти.

Внаслідок таких дій державі спричинено збитки у 145 мільйонів гривень.

Як повідомляють в Державному бюро розслідувань, приватне підприємство завозило з однієї з африканських країн до України партії нафтопродуктів — легких дистилятів. Проте у документах ділки зазначали, що в цистернах знаходиться газовий конденсат, що не є підакцизним товаром.

Під час митного оформлення митники «не помічали» підміни. В результаті майже 15 тисяч тонн нафтопродуктів, які були у 289 залізничних цистернах, розмитнили з порушеннями. Це дало змогу організаторам ухилитися від сплати акцизу на мільйони гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Влада Дніпра на висвітлення своєї діяльності у березні-квітні витратила щонайменше 7,7 мільйонів
Влада Дніпра хоче замовити піару у Facebook на 1,8 мільйона