Співвласником ТОВ «СП Уралбурсервіс-Україна» (ЄДРПОУ: 36607698) є громадянин росії Губень Ілля Миколайович – володіє часткою в 51%. 

Основний вид діяльності підприємства – ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення. Також, воно займається оптовою торгівлею машинами й устаткованням для добувної промисловості та будівництва.

Також співвласниками компанії є зареєстровані у Кривому Розі Іваненко Володимир Васильович (24,5%) та Бондар Костянтин Васильович (24,5%).

ТОВ «СП Уралбурсервіс-Україна» було зареєстроване восени 2009 року. 

Підприємство зареєстроване у м. Кривий Ріг, у якому зосереджена низка підприємств промисловості, у тому числі гірничо-збагачувальні комбінати. 

У росії є підприємство зі схожою назвою – ООО «Уралбурсервис». 

Компанія займається: буровими установками повної комплектації; наборами бурового обладнання (НБО); вузлами бурових установок та запасними частинами до бурового обладнання (ЗІП); гірським обладнанням – екскаваторами кар’єрними, дробарками; виробництвом обладнання та запасних частин, металоконструкцій; постачанням металоконструкцій, електротехнічного обладнання; запасними частинами до кар’єрних екскаваторів виробництва ВАТ «Уралмаш»; запасними частинами до дробарків та млинів виробництва ВАТ «Уралмаш»; сервісним обслуговуванням нафтогазовидобувних, гірничодобувних підприємств – капітальним ремонтом бурового, гірничого устаткування.

Нагадаємо, ТОВ «СП Уралбурсервіс-Україна» не єдине підприємство у Кривому Розі, яке частково або повністю належить росіянам. 

Так, наприклад, бенефіціаром ТОВ «МТ-Інжиніринг» (ЄДРПОУ: 38788524) є громадянка росії Орлова Тетяна Іванівна. 

Основний вид діяльності компанії, за даними реєстру юридичних осіб, – оптова торгівля машинами й устаткованням для добувної промисловості та будівництва.

А власницею ТОВ «Сервісний центр Укррудгормашсервіс» (ЄДРПОУ: 39093836), яке зареєстроване у Кривому Розі, є громадянка росії Чекменева Олена Анатоліївна. Ця компанія, серед іншого, займається ремонтом і технічним обслуговуванням машин і устатковання промислового призначення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На замовлення норвежців створили контакт-центр за бюджетні кошті Дніпра
Росіянин співволодіє дилерським центром човнових моторів у Дніпрі