Бенефіціаром ТОВ «МТ-Інжиніринг» (ЄДРПОУ: 38788524) є громадянка росії Орлова Тетяна Іванівна

Також учасниками товариства є зареєстрований у рф Єфімов Андрій Миколайович та зареєстрований у Донецьку Панченко Андрій Олександрович

Частки у «МТ-Інжиніринг» кожного з чоловіків – менше одного відсотка. 

Основний вид діяльності компанії, за даними реєстру юридичних осіб, – оптова торгівля машинами й устаткованням для добувної промисловості та будівництва.

Підприємство зареєстроване у м. Кривий Ріг, у якому зосереджена низка підприємств промисловості, у тому числі гірничо-збагачувальні комбінати. 

Компанією Тетяна Орлова володіє через російське ТОВ «Інжитех». Головним напрямком діяльності компанії є виробництво виробів з вулканізованої гуми. Також компанія має додаткові супутні напрямки – це оренда та управління власним або орендованим нежитловим нерухомим майном, виробництво інших сталевих виробів первинною обробкою, та ще 48 напрямків діяльності

За даними росЗМІ, в 2018 році ТОВ «ІнжиТех», єдиний у росії виробник обладнання для гірничорудної промисловості, вів переговори щодо продажу контрольного пакету акцій компанії фонду прямих інвестицій Russian Friends Capital. Чи купили контрольний пакет акцій підприємства – не відомо.

Підприємство має велику групу замовників, серед яких найбільші металургійні та гірничодобувні компанії, а також підприємства з Вірменії та Казахстану. Загальний обсяг замовлень на постачання обладнання становить понад 2 млрд. рублів. Незважаючи на ряд інжинірингових рішень та наявність клієнтів, компанія, щонайменше станом на 2018 рік, перебувала у складному фінансовому становищі, маючи заборгованість у 600 млн рублів.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Нагадаємо, власницею ТОВ «Сервісний центр Укррудгормашсервіс» (ЄДРПОУ: 39093836), яке зареєстроване у Кривому Розі, є громадянка росії Чекменева Олена Анатоліївна. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Дніпрі росіяни володіють фірмою, яка займається монтажем машин і устаткування для промисловиків
Росіянин володіє монтажною компанією у Дніпрі