Серед власників ТОВ «Морське обладнання» (ЄДРПОУ: 33563606), що зареєстроване у Дніпрі, – росіянин Добрік Віктор Олександрович (доля 33,3%).

Співвласниками фірми також є зареєстровані у м. Кам’янське Зайченко Дмитро Володимирович (33,4%) та Карамшук Ігор Володимирович (33,3%). 

Основний вид діяльності «Морського обладнання», за даними офіційного реєстру юридичних осіб, – неспеціалізована оптова торгівля.

Фірма була зареєстрована у 2005 році. 

Також Віктор Добрік разом з Дмитром Зайченком є власниками ТОВ «Спільне підприємство «Мир човнів» (ЄДРПОУ: 30539963).

Фірма є офіційним дилерським центром човнових моторів SUZUKI у Дніпрі і займається торгівлею човнами, моторами і запчастинами.

Добрік та Зайченко також є власниками ТОВ «Репрікон» (ЄДРПОУ: 33382798) та ТОВ «Моторейд» (ЄДРПОУ: 33383427). Основний вид діяльності обох підприємств – неспеціалізована оптова торгівля.

Всі вищезазначені фірми були зареєстровані у 1999-2005 роках. 

На проспекті Слобожанському (раніше – газети Правда), 35, де зареєстроване ТОВ «Репрікон» є магазин «Мир лодок»

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Нагадаємо, в Україні прийнятий закон про конфіскацію російського майна: Закон «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності російської федерації та її резидентів».

Також нагадаємо, у Дніпрі росіяни володіють фірмою, яка займається монтажем машин і устаткування для промисловиків.

Власниками дніпровського ТОВ «Політег Мет» (ЄДРПОУ: 36162791) є громадяни росії Юркова Олена Валентинівна та Юрков Іван Ігорович.

У Дніпрі фірма була зареєстрована ще у 2008 році.

Загалом, «Політег Мет» займається комплексним забезпеченням підприємств сучасним високоефективним обладнанням та технологічними матеріалами за напрямками: ливарне виробництво, вторинна металургія, ковальсько-штампувальне та пресове виробництво, термічна обробка, електроерозійна та механічна обробка, фінішна обробка поверхні, лабораторна та вимірювальна техніка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Співвласником криворізького “Уралбурсервіса” є російський громадянин
Вірменському ТОВ, з яким судиться прокуратура, «Транспортна інфраструктура міста» замовила дорожню розмітку