За створення контакт-центру, а також телефонний зв’язок та передачу даних для нього фірма ТОВ «Оперативна соціологія» (код 40366455) отримала 236.733,00 бюджетних гривень у березні 2022 року.

Такі данні оприлюднені на офіційному державному вебпорталі з відкритими даними про використання бюджетних коштів в Україні.

Платник – Комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради (код 38360501; КП «ОАС» ДМР).

При цьому в прес-релізі, який вчора розіслала у ЗМІ редакція ІА «Інформатор», про використання бюджетних коштів не йдеться.

«Компанія «Оперативна соціологія» на замовлення Норвезького інституту міських та регіональних досліджень (NIBR) та Університету Осло Метрополітен (OsloMet) провела соціологічне опитування серед повнолітнього населення України.

Метою дослідження було виявлення проблем, які виникли у населення України у зв’язку з війною, яку розпочала росія. Увага приділена проблемам зміни місця проживання, наявних заощаджень, гуманітарним потребам, психоемоційному стану та іншим викликам з яким стикаються жителі України під час війни.

30 березня було проведено онлайн прес-конференцію за результатами дослідження в прес-центрі інформаційної агенції «Інформатор».

Більше даних можна отримати в додатку до цього листа. ПРОХАННЯ ЗА МОЖЛИВОСТІ ПОШИРИТИ ЦЕЙ МАТЕРІАЛ ЧЕРЕЗ ВАШІ ІНФОРМАЦІЙНІ КАНАЛИ», – пише інформагентство «Інформатор».

При цьому, згідно вебпорталу відкритих даних, у першій половині березня місяця працівники КП «ОАС» ДМР заробітної плати не отримували, а за другу половину – фонд зарплати з податками склав 1.271.100,86 бюджетних гривень.

Також, відносно посадових осіб КП «ОАС» ДМР неодноразово провожилися розслідування про те, як бюджетні кошти перераховувалися за роботи на рахунки фізичних осіб – підприємців у той час, як самі роботи виконувалися самими співробітниками комунального підприємства за заробітну плату. Можна припустити, що соціологічне опитування у березны-2022 відбулося за такою ж схемою.

На вебпорталу відкритих даних також повідомляється, КП «ОАС» ДМР отримало у березні лише один платіж – 8.026,72 грн на виплату застрахованим Фондом соцстраху особам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Щонайменше чотири ради на Дніпропетровщині можуть перестати функціонувати
Співвласником криворізького “Уралбурсервіса” є російський громадянин