Власницею ТОВ «Сервісний центр Укррудгормашсервіс» (ЄДРПОУ: 39093836) є громадянка росії Чекменева Олена Анатоліївна. 

Основний вид діяльності компанії – ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення

Підприємство зареєстроване у м. Кривий Ріг, у якому зосереджена низка підприємств промисловості, у тому числі гірничо-збагачувальні комбінати. 

Компанією Чекменева володіє через «Управляющую Горную Машиностроительную Компанию Рудгормаш-Воронеж».

Як писало видання «Комерсант», Олена Чекменева володіє російським ТОВ «Управляюча компанія «Рудгормаш». Компанія була створена у 2004 році. Основні фінансові партнери компанії – Ощадбанк, ВТБ та Россільгоспбанк. 

ТОВ «Управляюча компанія «Рудгормаш» – головна юридична особа російського холдингу Анатолія Чекменева. 

Рудгормаш – група російських підприємств із виробництва гірничої техніки. Виробничі площі компанії розташовані у місті Воронеж на території близько 60 гектарів, де розміщуються цехи ливарного, зварювального, термічного, гальванічного виробництва, плазмового різання та механічної обробки.

Компанія проєктує та виробляє бурові верстати шарошечні з електричним та дизельним приводом, призначені для буріння свердловин діаметром від 160 до 311 мм і глибиною до 60 метрів. Також, компанія проєктує та виробляє шахтні самоходні вагони, пристрої для пересування вагонів, сепаратори, вакуум-фільтри, машини для доставки людей і вантажів у підземних копальнях, тощо.

Партнерами компанії Рудгормаш, за даними з їхнього сайту, в Україні – НІПІМП «Гіпросталь», ДП «ДПІ «Кривбаспроект», ПАТ «НІПІ “Механобрчермет».  

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Нагадаємо, партнер наближеного до путіна менеджера Михайло Шелков контролює титановий комбінат на Дніпропетровщині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

«Викрадені». Про зниклих від рук росії українців
Місто Дніпро: Продовжити розвиток і витримати конкуренцію