ГО «ЛАРП» продовжує виявляти підприємства Дніпропетровщини, які мають «російський слід» або «білоруський слід». 

Власник ТОВ «Дніпровський завод спеціального обладнання» (ЄДРПОУ: 40935683) Богомол Станіслав Андрійович, за даними системи Clarity project, є громадянином російської федерації. 

Підприємство прописане у Дніпрі, на вулиці Академіка Белелюбського, 14. Було зареєстроване восени 2016 року.   

Слід додати, що також існує ТОВ «Дніпропетровський завод спеціального обладнання» (ЄДРПОУ: 38923921) з тим же власником, зареєстроване у Дніпрі, на проспекті Богдана Хмельницького, 162-М. 

За даними офіційного сайту підприємства, завод засновано в 2006 році. Компанія надає послуги металорізального обладнання, металорізального інструменту, інструментального оснащення, інжинірингу, налагодження, сервісу, металообробки на верстатах ЧПУ.

До речі, сайт зроблено російською мовою, перемикач на українську знайти не вдалося.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Нагадаємо, в Україні прийнятий закон про конфіскацію російського майна: Закон «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності російської федерації та її резидентів».

Як ми раніше писали, «Кривий Ріг Цемент» з «російським слідом» увійшов до ТОП-20 компаній країни з найбільшою виручкою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

«Кривий Ріг Цемент» з «російським слідом» увійшов до ТОП-20 компаній країни з найбільшою виручкою
Підпишіть петицію за вигнання росії з міжнародної групи FATF!