Таким чином суддя захистив інтереси поліцейського-перевертня.

Слідчий суддя Кіровського районного суду м. Дніпропетровська Єдаменко Сергій Володимирович відмовився провести в судовому засіданні допит свідка та потерпілих під час досудового розслідування.

Про це йдеться в ухвалі, опублікованій у Єдиному держреєстрі судових рішень.

Справа стосується викриття правоохоронця, який вимагав $200.000 та погрожував вбивством.

Підозрюваний – заступник начальника – начальник відділу кримінальної поліції Дніпровського управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області полковник поліції Довгун Андрій Юрійович.

Потерпілі – будівельники, які будували домоволодіння тещі Андрія Довгуна.

«Потім у домоволодінні сталася пожежа, в якій правоохоронець звинуватив будівельників та вимагав $200.000 за нібито відшкодування збитків. Залучивши свого брата, упродовж декількох місяців вони неодноразово залякували, принижували та погрожували фізичним насильством потерпілим», – повідомляла прокуратура.

Так, 28 червня 2023 року у Кіровський райсуд Дніпра надійшло клопотання прокурора другого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Дніпропетровської обласної прокуратури Красікова Андрія Олександровича у кримінальному провадженні №62023170030000173, відомості про яке внесли до ЄРДР 08.02.2023 року та 27.05.2023 року з правовою кваліфікацією за ч.4 ст.189, ст.368-5 КК України.

Прокурор клопотав про одночасний допит потерпілих та свідка.

«Як на підставу проведення такого [прокурор] вказує, що потерпілий ОСОБА_3 є військовослужбовцем та проходить службу на посаді помічника гранатометника, а потерпілий ОСОБА_4 та свідок ОСОБА_5 є особами призовного віку, у зв`язку з чим вони теж можуть бути мобілізовані до лав ЗСУ, також зазначив щодо можливого психологічного тиску та погроз на вказаних осіб зі сторони підозрюваного», – йдеться в документі.

Однак суддя Єдаменко відмовив. Він зазначив, що допит в судовому засіданні під час досудового розслідування відбувається, якщо наявне

«існування небезпеки для життя і здоров`я свідка чи потерпілого, їх тяжкої хвороби, наявності інших обставин, що можуть унеможливити їх допит в суді або вплинути на повноту чи достовірність показань».

Натомість, суддя немає доказів, що

«на потерпілих та свідка чиниться вплив чи існує небезпеки для їх життя і здоров`я».

Ухвала оскарженню не підлягає.

Також ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У депутата Кривошеєва є комбінація, яка – невідомо
У Дніпрі скляр буде моніторити для міської влади повідомлення в засобах масової інформації